Wpis z mikrobloga

#ketoza #keto #dieta #silownia

Ketowariaty jest taka sprawa.
Jestem (chyba) ( ͡° ͜ʖ ͡°) na keto już jakoś 1,5 msc. Na początku po ok 2 tyg kupiłem paski do badania tych mniej ważnych ketonów w moczu i było w sumie wysoko, bo pasek był fioletowy/ciemnofioletowy. Teraz po tych 1,5 msc jak mierze to wychodzi, że są śladowe ilości. Czy to znaczy że mnie wywaliło? Czy może organizm zaczął w pełni z ketonów korzystać i dlatego ich po prostu mało wydalam? Wiem, że najlepiej to sprawdzić kupując paski do krwi ale to jutro i jeszcze za nim darmowy glukometr przyjdzie to..
Dodatkowo po praktycznie każdej serii cięższych ćwiczeń na siłce jak przysiady, martwy to mam mroczki przed oczami jakby mało energii. Jak temu zaradzić? Węgle okołotreningowo?
  • 29
@Skogyr: ta dieta też Ci daje dziennie parę godzin życia np. Ja raczej nie przekraczam 5, 6 godzin snu i nie ma tego zamulenia w ciągu dnia. Inni podsypiaja ja zawsze jestem najbardziej żywa osoba w towarzystwie więc nawet jeśli progres siłowy zachodziłby hipotetycznie 3 razy wolniej to i tak mając szybsza regenerację organizmu i żyjąc bez zmęczenia i tego że nie musisz się motywować do działania, masz energię i chce
@Blablablabla123: co Ty nie powiesz.
Ja na hc dziś rano zrobiłem 10k kroków potem jebnalem taki pull, że do teraz mnie #!$%@? wszystko, a na dodatek poszedłem kolejne 10k kroków w 1h czyli w #!$%@? szybkim marszem do roboty, łącznie nabijqjac dziś ponad 25k kroków, a teraz #!$%@? kolejny posiłek z węglami, gdzie już zjadłem ok. 770g i na noc coś jeszcze wleci. I tak będziemy się przekrzykiwac. Prawda jest taka,