Wpis z mikrobloga

Okej robimy petycję do pana Jacka, żeby przywrócił program 30 Ton Lista Lista.

Dla tych, których nie było wczoraj, grupa użytkowników Wykopu zadecydowała, że byłoby wspaniałą sprawą aby ten kultowy program powrócił na antenę Dwójki.

Postanowiliśmy również, że wspaniale byłoby gdyby program prowadzili Dariusz Odija i Izabella Krzan.

Zasady petycji: plusujesz jeśli chcesz żeby program powrócił na antenę TVP2.

#telewizja #muzyka #ciekawostki #30ton #dziendobry #wykopefekt
Rimfire - Okej robimy petycję do pana Jacka, żeby przywrócił program 30 Ton Lista Lis...
  • 112
  • Odpowiedz
@Rimfire: jestem z czasow (cholera, jak to brzmi) kiedy 30ton lecialo w tv i jestem zdecydowanie PRZECIW powrotowi tego programu. Nie tylko ze wzgledu na jakosc dzisiejszej muzyki, ale tez przede wszystkim dlatego, ze jest to pomysl bezsensowny i nie majacy sensu bytu w dzisiejszych czasach. Niektorym chyba wlaczyla sie alternatywna 'za komuny bylo lypij' i chca programow z ich dziecinstwa. Swiat idzie do przodu, albo idziecie z nim na swoich
  • Odpowiedz
@Rimfire: I co oczekujesz, że będzie w tym programie? Same Rijany. Gołe dupska albo Disko Polo. 30 ton wspominam dobrze bo jeszcze normalna muzyka leciała.
  • Odpowiedz
@Rimfire: 30 ton z tego gówna co leci w radiu to profanacja i zniszczenie fajnego wspomnienia jakim był ten program. Nie podrzucajcie więcej głupich pomysłów. Przywrócili szansę na sukces i co z tego wyszło
  • Odpowiedz
@Rimfire: No to co od boomerów wyzywasz, bo nie kumam. Moim zdaniem ważną składową zajebistości 30 tom była muzyka właśnie. W tym sporo polskiej. Otoczka też była super. Ale to nic nie da, jak do niej włożysz Lil Gówna i Crapi Bi
  • Odpowiedz
boomerów


@JoBackManhorse: Popatrz na reakcje Twoje i innych osób, które skrytykowały pomysł argumentując to w zasadzie "kiedyś to były czasy, dzisiaj nie ma czasów" i twierdząc, że dzisiejsza muzyka to gówno, a kiedyś to było.

Taaaak, na pewno takie "Lato Wszędzie" Formacji Nieżywych Schabuff to nie była muzyka na poziomie dzisiejszych np. Pięknych i Młodych czy Mig-a, których ludzie szkalują bo należą do nurtu Disco Polo, pomimo tego, że to w
  • Odpowiedz
@Rimfire: Jasne, ale teraz jest prawie tylko crap :D Fajna muza jest w undergroundzie. Już pomijam kwestie stricte muzykologiczne - to, co jest mainstreamie teraz jest zwyczajnie mniej wyszukane zarówno muzycznie i lirycznie. Ogólny poziom JEST gorszy niż był. Co nie znaczy, że kiedyś nie było crapów i każdy kawałek to było cudo.

Kiedyś był Eminem i dzisiaj też masz Eminema. Ale to co robi Eminem teraz, to już nie to
  • Odpowiedz
@JoBackManhorse: Kiedyś 30 ton definiowało mainstream, także ten. Porzuć na chwilę czarnowidztwo i wyobraź sobie piękny, utopijny program, gdzie leci Dawid Podsiadło, jakiś lekki rock, muza typu ci goście z bodajże Islandii (?) co byli na Eurowizji grając industrial, potem coś Blue Cafe, no i te nieszczęsne #!$%@? z wytatuowanymi ryjami bełkocące czy Kanye West ale tak pół na pół i byś miał znośny tygiel. Coś co 30 Ton reprezentowała -
  • Odpowiedz
@Rimfire: Ja to mam w dupie, słucham sobie Synthwave, czasem metalu (sporo z Twojego tagu), plus jakieś starocie, klasyka i soundtracki. Mam w dupie to co teraz jest mainstreamem. Kiedyś mi bardziej odpowiadał, teraz mi nie odpowiada wcale.
  • Odpowiedz
@JoBackManhorse: Tak, ale mówisz to ze swojej pozycji. Wyobraź sobie nastoletniego Sebka, który słucha jakichś gunwo pato rapsów i mefedroniarzy, bo tego słuchają jego koledzy, i to jest w karcie Na Czasie na YT. Pojawia się takie 30 Ton, i nagle okazuje się, że jest masa świetnej muzyki, o której nie wiedział.

To może być właśnie w tę stronę - dobór nie pod tych Sebków, tylko taki który układa program pod
  • Odpowiedz