Wpis z mikrobloga

Okej robimy petycję do pana Jacka, żeby przywrócił program 30 Ton Lista Lista.

Dla tych, których nie było wczoraj, grupa użytkowników Wykopu zadecydowała, że byłoby wspaniałą sprawą aby ten kultowy program powrócił na antenę Dwójki.

Postanowiliśmy również, że wspaniale byłoby gdyby program prowadzili Dariusz Odija i Izabella Krzan.

Zasady petycji: plusujesz jeśli chcesz żeby program powrócił na antenę TVP2.

#telewizja #muzyka #ciekawostki #30ton #dziendobry #wykopefekt
Rimfire - Okej robimy petycję do pana Jacka, żeby przywrócił program 30 Ton Lista Lis...
  • 112
PS. Mam wrażenie, że Norbi prowadził jego program 100x lepiej po zmianie prowadzącego, a Rafał Brzozowski z 200x.


@Rimfire: Brzozowski jeszcze ujdzie ale Norbi #!$%@?ł taką żenadę, że mnie ciary po plecach przechodziły z zażenowania jak słuchałem jego #!$%@? albo patrzyłem na jego cringe zachowanie w stosunku do uczestników.
@Rimfire: O kurde, ale nostalgłem. Ale tak serio to nie wiem czy dzisiaj by się to sprawdziło. O ile jeszcze program na YT to bym pewnie co jakiś czas obejrzał, ale już w TV to raczej niekoniecznie.
@Rimfire: jak widzę w jakiej formie wracają stare programy, to na rzyg mnie bierze.
Ostanio włączam szansę na sukces, a tam piosenki Zenka Martyniuka śpiewają. Parę lat temu nie do pomyślenia, by tak prostą muzykę promować w TV. Za czasów kurskiego stało się normą, że kultura upada.
Parę lat temu nie do pomyślenia, by tak prostą muzykę promować w TV


@joorel: W 2000 roku w Szansie był Dżem, także nie gadaj farmazonów. Zenek Martyniuk przy Dżemie to jakby utwory Freddiego Mercurego porównywać do utworów Tigera Bonzo.