Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder #badoo #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #spermiarzalert #spermochlip #przegryw

JA #!$%@? tinder to taki rak XDDDDDDDDDDDDD

Z czysto doświadczalnych pobudek i zwykłej ciekawości przeprowadziłem 48 godzinny eksperyment zakładając fejk konto panny - dodałem tylko wiek i imię - żadnego opisu i jedno jedyne zdjęcie to czarne tło. Po 48h i wykonaniu około 200 swipeów w prawo - każdego kogo popadnie - zajęło mi to po kilka minut w ciągu całego dnia czy to podczas srania, robienia kawki czy jakiegokolwiek innego codziennego gówna - to konto otrzymało 140 par i 60 wiadomości.

Rozumiecie?! 60 wiadomośći XD 60 wiadomości od spermochlipów "hehe co ty taka tajemnicza jestes" "hehe fajne profilowe" "hehe ładnie wyglądasz". Doprowadziło mnie to do 2 znaczących wniosków

1) Kobieta jako istota, która byłaby całkowicie wyalienowana ze społeczeństwa (bez znajomych, spotkań, wyjścia na piwko, kawę a nawet i sexów) może istnieć - ale pod jednym warunkiem - jeśli nic z tym nie zrobi - jak założy tindera to znajdzie kilkunastu, a gdyby ten eksperyment trwał dłużej to kilkuset typa, którzy z nią są chętni na rozmowę - jak ją dobrze poprowadzi to podejrzewam ze 70% tych typów by się z nią umówiło. I uwaga - nie musisz nic sobą reprezentować - ani opisu ani zdjęć, a tylu się tym zainteresowało XD Co by było gdyby #!$%@?ć zdjęcie kobiety >5/10. To #!$%@? telefon by mi eksplodował od natłoku wiadomości XD.

2) Drugi wniosek oczywiście nie odniesie się do wyimaginowanej panny czy jakiejkolwiek przedstawicielki tej płci. Wniosek jest na temat tych facetów - nie wiem czy jestem #!$%@?ęty, ale ja bym nawet nie przesunął w prawo na tej aplikacji takiego konta, a co dopiero do niego pisał. I tutaj akurat nie ma zależności - przekrój w wyglądzie tych gości (moim zdecydowanie obiektywnym okiem) - od naprawdę brzydkich, przez średnich, po zadbanych i mało szpetnych gości. I #!$%@? tutaj nie wiem - sperma im do głowy odbija czy po prostu to jest mechanicznie przesuwane w prawo jak największej ilości osób i pisanie do nich w oczekiwaniu, że z tych 100, masz 20 par, a 5 odpisze czy jak?

Jedno jest pewne, kobiety jak chcą to kogoś do rozrywki sobie znajdą, facet jak chce kogoś znaleźć bo będzie #!$%@? desperatem i będzie pisał do czarnego zdjęcia. XD

Eksperyment uważam za zakończony - diagnoza jest jasna - to #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 21
Nie OPie. Nie zrozumiałeś co ja napisałem. Poważni ludzie, nie zajmują się pierdołami, bo są zajęci poważnymi rzeczami. I nic tu tego stanu rzeczy nie zmieni. Czy sądzisz, że np. bill gates albo jobs siedzieliby dziś na tinderze żeby sprawdzić preferencje lasek? No chyba jednak nie.