Wpis z mikrobloga

#internet #memy #wykop
Koncowka 2019
Wszyscy normalni ludzie z pokolenia lat 90.
#!$%@?ą z Internetu. Ograniczają kontakt z nim do absolutnego minimum. Porzucają smartfony
Zaczynają tworzyć rodziny i budować stabilne zycie. wiem to z autopsji.
Mam dwie koleżanki które do niedawna byly typowymi Julkami z Insta to jak pojawily im się dzieci to skasowaly konta bo tu cytuje "W pewnym momencie jeśli jesteś normalny to wyrastasz z takich rzeczy jak dzielenie się twoim życiem z losowymi osobami zabieganie o uwagę obcych osób"
Meanwhile ludzie po 20 bawiący się dalej w #!$%@?, wykopki, czany
OK BOOMER OK COOMER OK ZOOMER
CRINGE CRINGE BASED BASED CRINGE CRINGE
NK RZULTA HEHE JAN PAT 2
INCEL INCEL
KROPKUJCIE
EJ CHŁOPAKI CZEMU NIE MOGĘ MIEC STABILNEGO
ZYCIA ANI PARTNERKI? TO NIE WINA TEGO ŽE NIE
WYCHODZĘ Z POKOJU CAŁY DZIEN TO NIE WINA
PIWNICZENIA ANI BRAKU ZAINTERESOWAN
HEHE WALE WIADRO ALE SMIESZNY MEMIX
  • 35
  • Odpowiedz
@KingaM: ale wiesz, że można mieć 30 na karku i nadal być śmieszkiem poza kontrolą? I wcale nie mówię o oglądaniu patostreamów.
  • Odpowiedz
  • 21
@KingaM Może i założenie rodziny nie bardzo idzie w parze z pokazywaniem dupy na insta, ale nie widzę nic złego w ogarnianiu wypoka, chociażby w pracy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Elec: @Danicen: @AryanWonderBoi: nie nazwał bym to odcinaniem, raczej po prostu są tym znudzone, mają już jakieś pieniądze mogą sobie pozwolić na ciekawsze wykorzystanie czasu, hobby. Jak by nie patrzeć "smieezkowanie" to fajna i w sumie darmowa rozrywka ale dosyć prymitywna.
  • Odpowiedz
@KingaM: zapomniałaś napisać, że oprócz odcinania się od internetu, odcinają się też od życia towarzyskiego i gniją w domu 7 dni w tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam 24 lata i już to widzę u swoich znajomych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@KingaM: Robią to, bo wypinaly dupę na instagramie tylko po to, żeby upolować chada i trochę wstyd przed dzieciakiem jak dorośnie za takie foty. Nie mieszaj w to normalnych ludzi co wstawiają sobie fajne fotki z wyjazdów i potrafią korzystać z dobrodziejstw internetu z umiarem, a nie albo 12h przed kompem albo kompletne zero asceza.

Zresztą czemu ci starsi którzy wcześniej tak żyli przez wiele lat a teraz z tego rezygnują
  • Odpowiedz