Wpis z mikrobloga

Ej zauważyliście że sporo z idoli wykopu 2015 roku okazało się totalnymi dzbanami że aż ciarki przechodzą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Max Kolonko, Marian Kowalski, Stonóg, Michalkiewicz - wszyscy odlecieli gdzieś bardzo daleko, a takie peany na ich cześć były tutaj pisane xD

Następnym, wręcz dla mnie oczywistym, szurskim kandydatem jest Pan Braun. Za 5 lat zawolam zainteresowanych i zobaczymy czy się nie pomyliłem.

#4konserwy #polityka #bekazprawakow #neuropa
źródło: comment_5zdqjYV3fU7m7JVck1XhOr0MVZFnVbkA.jpg
  • 32
@peetee: Michalkiewicz jest taki sam jak był (czyli #!$%@?). Kolonko zaczynał od "ciekawych" filmików a jego szuryzm postępował. Stonoga też zaczynał od "ciekawych" afer a z czasem wyszły jego intencje/długi i pajacowanie.
Kowalski też był normalniejszy kilka lat temu. Potem im bliżej był sekty z Lublina tym bardziej mu odwalało.
Dużo internetowych idoli szybko kończy przygodę xD

Braun jest w miarę stabilny w swoim szurowaniu więc nie powinno być wielkiego szaleństwa.
@peetee: Ten odklejony od rzeczywistości chodzący przerost formy nad treścią już w 2015 dawał wyraźnie symptomy szurostwa i kto chciał widzieć to widział.

Potrafił np. wparować na Konferencję Smoleńską i promować chyba najbardziej odjechaną teorię dotyczącą tej katastrofy tzw. "maskirowkę" czyli w skrócie, że w Smoleńsku podrzucono ciała i wrak jakiegoś innego tupolewa a prawdziwy tupolew z delegacją albo nie wystartował wcale z Okęcia albo wystartował i poleciał uprowadzony w nieznanym
Za 5 lat zawolam zainteresowanych i zobaczymy czy się nie pomyliłem.


@peetee:

Po co 5 lat czekać? Już wołaj.

Swoją droga szkoda tego pana, bo to inteligentny człowiek z dużą wiedzą o geopolityce. Szkoda że skręcił w jakies dziwne ultra-katolskie rejony.
Ej zauważyliście że sporo z idoli wykopu 2015 roku okazało się totalnymi dzbanami że aż ciarki przechodzą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@peetee: po pierwsze, to nie dotyczy tylko 2015 roku. po drugie: OKAZAŁO SIĘ? przecież to były dzbany od zawsze. po prostu ludzie na tym portalu jarają się dzbanami. tajemnica rozwiązana
Nie mówił


@czynastolatek: Proszę, około 7 minuty:

Ja na przykład taki radykalny nie jestem (...). Można ze mną negocjować. Kamienowania nie popieram. Jak ktoś wystąpi z liberalnym projektem batożenia, to wtedy zastanowimy się, czy przeprowadzać to przez Parlament Europejski czy Sejm i Senat warszawski


Ciekawe jaki fikołek zrobisz tym razem.