Wpis z mikrobloga

Hui mnie obchodzi polityczna poprawność i jak Joaquin Phoenix nie dostanie Oscara to znaczy że ta nagroda nie ma już żadnej wartości.
Ten film mnie dosłownie zmiażdżył,nie wiem czy kiedykolwiek jakiś film mnie tak zniszczył mentalnie.
Postać wykreowana przez aktora i ogólny klimat,cała otoczka jak rodzi się potwór to dosłownie wbija w glebę.
#joker #film #filmnawieczor #kino
C.....e - Hui mnie obchodzi polityczna poprawność i jak Joaquin Phoenix nie dostanie ...

źródło: comment_Uy9aAbb36qX1UWV5NTGWtDGwku8ePJKB.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@onuceSzatana cóż, plus Jokera nie leży tylko w tym, że to dobry film. Na pewno w podobnej tematyce znajdzie sie masa innych tytułów. Plus Jokera lezy w tym, że był w stanie przebić się do mainstreamu. I za to mu należą się gratsy.
  • Odpowiedz
@CannibalCorpse:
Postać zagrana świetnie, ale film sam w sobie jest co najwyżej dobry, nic się więcej. Jak widzę ludzi spuszczających się nad nim to od razu wiem, że to opinia osoby totalnie nie znającej się na kinie
  • Odpowiedz
  • 2
Nie oglądałem nudniejszego filmu, modliłem się o koniec bo głupio mi było wyjść z kina..
  • Odpowiedz
Swietny film, swietna rola i wszystko to prawda, ale widac, ze nie widziales jeszcze w zycuiu zbyt wielu filmow. Dobrych filmow.

@onuceSzatana: Trudno się nie zgodzić, że film pomimo że jest świetny. nie jest arcydziełem. Natomiast przedmówca ma rację w kwestii aktorstwa. To co uczynił Joaquin Phoenix sprawia że jego rola zapisze się w pierwszym rzędzie wśród wielkich tego kina.
  • Odpowiedz
  • 1
@CannibalCorpse ale pierniczysz. Jakbyś napisał że masz problem znaleźć film dobry! To ok. Ale ze nie możesz znaleźć filmu którego nie widziałeś? To co Ty na Netflixie lecisz?
  • Odpowiedz