Wpis z mikrobloga

Hui mnie obchodzi polityczna poprawność i jak Joaquin Phoenix nie dostanie Oscara to znaczy że ta nagroda nie ma już żadnej wartości.
Ten film mnie dosłownie zmiażdżył,nie wiem czy kiedykolwiek jakiś film mnie tak zniszczył mentalnie.
Postać wykreowana przez aktora i ogólny klimat,cała otoczka jak rodzi się potwór to dosłownie wbija w glebę.
#joker #film #filmnawieczor #kino
C.....e - Hui mnie obchodzi polityczna poprawność i jak Joaquin Phoenix nie dostanie ...

źródło: comment_Uy9aAbb36qX1UWV5NTGWtDGwku8ePJKB.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@CannibalCorpse: co byś nie napisał i tak wykopki będą cię cisnąć, bo przecież oni wiedzo lepiej jakie filmy są dobre i jacy aktorzy powinni dostać nagrody xD ale tak już wracając do tematu to Phoenix bez kitu zagrał jedną z najlepszych ról na świecie chociaż nie jestem mega zajaranym filmowiczem. Mega szacunek, bo widać, że gość się starał
  • Odpowiedz
@CannibalCorpse film świetny, mam nadzieję że dostanie Oskara . Aczkolwiek w------o mnie, że jak w każdym filmie teraz musi być jakiś szczególik w którym jadą po chrześcijanach. Jak zobaczyłem nad łóżkiem matki zdjęcie matki boskiej z dzieciatkiem pomyślałem że to nie możliwe żeby w hollywoodzkim hicie osoba religijna była kojarzona z opiekuńcza i dobra osoba( w tym wypadku matka jokera). Jak zwykle się nie pomyliłem i w trakcie filmu dowiadujemy się
  • Odpowiedz
@Kieres no w końcu ktoś prawdę powiedział, film jak film widziałem lepsze i gorsze. Mówię to jako wieloletni użytkownik alltube, zalukaj itp, toteż na filmach się znam jak każdy prawdziwy Polak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onuceSzatana: Midsommar świetny? XD co najwyżej dobry, ja rozumiem że musi być świetny bo nie jest mainstreamowy i byle Kowalskiemu nie podejdzie, ale ten film po za obrzydliwymi, szokującymi i drastycznymi scenami nic sobą nie reprezentuje, fabuła jest płytka, aktorstwo bez polotu, muzyka d--y nie urywa, a jedyne co fajne w tym filmie to sceneria. Po odjęciu tego wszystkiego zostaje tylko gore i to takie soft, już lepiej "Martwicę mózgu"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onuceSzatana: Zadziwia mnie to jak lepszy się czujesz od mitycznego wykopka, podejrzewam że gdyby nie Dem, to ludzie Twojego pokroju nie wiedzieliby co na temat danego filmu myśleć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@onuceSzatana: Nie wiem co napisać, jestem zaskoczony, dawno nie spotkałem tak chamskiego "znawcy" kina, reagowanie agresją, bo ktoś skrytykował coś co lubię? Moja córka w wieku 5 lat reagowała w podobny sposób. Jak widać znajomość kina nie uczyniła cię kimś obytym z kulturą. Jakbym z sebkiem z osiedla rozmawiał xD nie będę komentował wytyków na temat mojej znajomości kina, bo szkoda na to czasu, masz już wyrobione zdanie na podstawie
  • Odpowiedz