Wpis z mikrobloga

Hui mnie obchodzi polityczna poprawność i jak Joaquin Phoenix nie dostanie Oscara to znaczy że ta nagroda nie ma już żadnej wartości.
Ten film mnie dosłownie zmiażdżył,nie wiem czy kiedykolwiek jakiś film mnie tak zniszczył mentalnie.
Postać wykreowana przez aktora i ogólny klimat,cała otoczka jak rodzi się potwór to dosłownie wbija w glebę.
#joker #film #filmnawieczor #kino
C.....e - Hui mnie obchodzi polityczna poprawność i jak Joaquin Phoenix nie dostanie ...

źródło: comment_Uy9aAbb36qX1UWV5NTGWtDGwku8ePJKB.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onuceSzatana:

milosnicy albo fascynaci natury i powrotu do niej, do zycia w gluszy, w bliskosci ze

zwierzatkami, do starych wierzen, w filmie brzydza sie i boja zwyczajow, ktore sa bardzo

z tymi wierzeniami i natura powiazane. Chca w tym wszystkim widziec
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onuceSzatana: Mnie ma piec d--a? To Ty się odpalileś tylko przez to że ktoś miał czelność wyrazić opinię odmienną od Twojej. Co ma do tego bycie dzieciatym dorosłym?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@onuceSzatana: Bawi mnie nadawanie jakieś wyniosłości zwykłemu slasherowi. Uwypuklenie tego filmu to próba wywołania w sobie poczucia wyższości, od zwykle jadka dla ludzi którzy uważają że "Piła" czy "Wzgórza mają oczy" są zbyt proste na ich sztucznie podkręcone gusta. "Midsommar" to film dobry, gdyby nie scenerie, to co najwyżej przeciętny. Podziwiam za zaciekłe bronienie swojej pozycji, gardzę za prostactwo którego tak usilnie doszukujesz sie u mnie, Ty będąc świadomym swojego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@onuceSzatana Nie wyrażam żadnej pogardy, parę komentarzy wcześniej sam nadałem kontekst omawianej produkcji. Niczego też nie odebrałem Asterowi, wręcz przeciwnie, wyraziłem swój podziw i szacunek dla jego kunsztu, ponieważ z błahej i oklepanej historia wycisnął coś co zmusiło koneserów kina do bronienia czegoś co normalnie okrzyknęli by reżyserskim blamażem. To że Ty odbierasz to jako atak, to tylko i wyłącznie Twoja interpretacja, myślałem że jesteś świadom wielowymiarowości wszelkich treści, jak widać
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: nawet bym sie zgodzil z toba i popisal, bo w pelni rozumiem, ze joker moze byc "tylko" bardzo dobry a tylko joaquin jest tutaj swietny. Ale jak napisales o middsomar... ech nawet mi sie nie chce. Po prostu napisze przerost formy nad trescia. Mnie osobiscie takie filmy irytuja. Rezyser chce cos przekazac, ale nie do konca sam wie czy robi groteske czy dramat i wychodzi kicz. Ale taki niezaplanowany,
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: no ale blagam nie cytuj RT, bazar 1000lecia dla krytykow. Niestety doszukiwanie sie arcydziela, bo niemozliwe zeby dobry rezyser zrobil kiczowaty film jest zabawne. Zmykam cieszyc sie lepszymi filmami, bez silenia sie. Polecam "supernova" z polskich rodzynkow.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onuceSzatana: Zwolnij trochę, polerowanie berła do własnej zajebistosci nie jest czymś dobrym.
Nigdzie nie pisałem że film nie jest wielowymiarowy, podałeś mi interpretację filmu jako fabułę, napisałem że to interpretacja, do tego subiektywna, zapewne nawet nie Twoja, później podałem swoją, bardzo skróconą, tak więc twoje zarzuty w tym temacie nie mają jakiegokolwiek podparcia.
To że kopiujesz opinie i oceny specjalistów nie czyni Cię specjalistą, szczerze to nawet Ci ujmuje xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onuceSzatana:

Nazywanie ciebie prostakiem w odbiorze filmow nie czyni ze mnie od razu konesera


Widzę że moja porada na temat spijania soków pokory przyniosła jakiś efekt, nie spodziewałem się tak szybkiego efektu ( ͡°
  • Odpowiedz