Wpis z mikrobloga

@Hektar4: tez szukam, narazie poki co najtaniej wiedze na #gearbest za 1100 zł z kuponem. Macie miejsce gdzie jest taniej? Kupilem 3 tygodnie temu za 950 zl ale niewyslali, zwrocili kase. 985 zł.. wolalbym miec telefon niz 35 zł ekstra jednak.
@Hektar4: Mi9 Lite też spoko opcja.
Bardzo podobny procesor (Snap710, w Mi9t 730), w obu Amoled, 6GB RAM, praktycznie takie same aparaty, slot kart pamięci. No i sporo tańszy od Mi9t ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam zamówiłem różowej
@sebekss: @miotaczsledzi: Któryś post z rzędu widzę polecanie 9t, lite, albo se. Ja z kolei przymierzam się do klasycznego mi 9. Skąd wasz wybór? I jeśli już zacąłem, to jak to dziala na black friday. Czy tylko w piątek będą największe promocje i czy w Polsce można na nie liczyć? Pytam w kontekście własnie mi 9
@Goronco Mi9 to flagowiec. Mirek pytał o alternatywę dla Mi9t, czyli telefonu z troszkę niższej półki, ale też sporo tańszego od Mi9. Dlatego moja propozycja Mi9 Lite( ͡º ͜ʖ͡º) Bardzo dobry telefon.
Wiadomo, że Mi9 lepszy, ale i droższy.
@sebekss: Dzięki. Ja zawsze raczej też wybierałem tańsze alternatywy, ale tym razem chyba szarpnę się na flagowca :)
A czy chociaż jesteś w stanie powiedziec, czy oplaca sie kupowac na black friday w polskich sklepach?