Wpis z mikrobloga

Kloce się z mama.
Mama: Niedziela niehandlowa sklepy pozamykane żeby ludzie mieli wolne w niedzielę i byli w domu z rodzina.
Ja na to. A co z ludźmi pracujacymi w w systemie 4 brygadowym 3 zmianowym. Robią w święta niedzielę soboty itp itd w nocy w dzień, oni nie muszą mieć wolnego w niedzielę i nie mają rodzin z którymi chcieli by spędzić czas w niedzielę? Tylko ludzie z handlu mogą? On
Mama: oni się na to godzą to ich sprawa jak nie chcą to niech zmienia pracę.
Ja: ludzie z handlu też mogą zmienić pracę
Mama: nie pyskuj gnoju
XD
#pracbaza #niedzielabezhandlu #dobrazmiana
  • 95
@taktoto: pracuję jako kierownik zmiany w firmie produkcyjnej. Miałem możliwość przejść do firmy na 4-brygadówkę za jakieś 1500 zł więcej netto i powiedziałem, że to #!$%@?.
Ja rozumiem, że można tak się PRZEMĘCZYĆ przez rok za grube siano, ale ci ludzie jebią tam fizycznie za takie same ochłapy przecież, latami, jak ci pracujący na 3 zmiany.
Dramat. #!$%@? nie życie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gviazdor: no i po co tak powiedziałeś. Trzeba było powiedzieć żeby #!$%@? bo to obóz pracy a nie warunki dla człowieka to może jak im setna osoba tak powie to zmienią podejście a tak to się nic nie nauczą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gviazdor: chodziło mi o to że jak tak rodzic rozmawia z dzieckiem po 18 roku życia to są symptomy toksyczne relacji, która Ci ryje banie albo już przeryla, powinieneś wymagać od rodziców żeby ciebie traktowali jak dorosłego człowieka równego sobie.