Wpis z mikrobloga

Mirki kończę za 10 minut 15 lat. Nie jest to wesoły dzień, bo jednocześnie jest to rocznica śmierci mojej mamy, która zmarła jak mnie rodziła. Kiedy się urodziłem wszystko było nie tak. Lekarze mówili, że nigdy nie będę chodził ani mówił. A teraz chodzę, czasem tracę równowagę i się przewracam z gracją. Czasem zupełnie bez. Umiem zrobić sobie kanapke. Umiem wykonywać proste zadania matematyczne. Ćwiczę kalistenikę, pływam, chodzę do szkoły. Jest wiele rzeczy, w których jestem do tyłu w porównaniu z rówieśnikami, jak przyswajanie dużej ilości materiału na raz. Nie jestem w stanie zbyt dużo na raz zapamiętać przez wodoglowie. Czy sport, który lubię ale odstaje od sprawnych dzieciaków. Myślę jednak, że zrobiłem dość duży postęp. Bo już umiem to i owo, nawet jeśli nauka idzie mi trochę wolniej niż innym i mam nadzieję, że mama byłaby ze mnie dumna.

Czego mi życzycie w dniu urodzin?

#urodziny #wyznaniezdupy #mikrokoksy #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M-ever Jesteś przegość! Powinieneś dawać przykład nie tylko swoim rówieśnikom ale i całej rzeszy ludzi dorosłych. Dalej bądź fighterem jakim jesteś a wiele w życiu osiągniesz. Życzę Ci przede wszystkim jak najwięcej zdrowia i wytrwałości w Twoich codziennych zmaganiach. Nigdy nie rezygnuj z marzeń. Twoja mama jest z Ciebie dumna chłopie!!!
  • Odpowiedz
@M-ever Przede wszystkim dążenia do wyznaczonych celów! Zdrowia, bo jest ważne. Pieniędzy, bo są przydatne i wsparcia od wszystkich Mirków którzy są razem z Tobą do końca świata i jeden dzień dłużej!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@M-ever: Hejo Byku, no na pewno dużo zdrówka , bo go nigdy za wiele . Życzę Ci też , abyś zawsze trwał przy swoim. Żebyś był dzielny i odważny . Pamiętaj , że Mama jest z Ciebie dumna, bo patrzy każdego dnia jak idziesz dzielnie przez to życie . Trzymaj się !
  • Odpowiedz
Ziomus jebla idzie dostać od tych miłych słów, niech Ci Węgier liże palca i trzymaj się tam na tym swoim podołku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@M-ever: Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia i jak najwięcej tego uporu, który powoduje, że pomimo trudniejszego startu tak uparcie ciśniesz do przodu. Powodzenia Młody!

  • Odpowiedz
@M-ever: Zrobiłeś więcej w swoim życiu niż niektóre kompletnie zdrowe pierdoły co tutaj siedzą. Życzę tobie abyś się nigdy nie poddawał i nie zwolnił. Abyś nigdy nie przestawał się uczyć i polepszać swojego życia. Abys zawsze byl samodzielny i nie używał swojej sytuacji do zdobywania sympatii.

Sto lat i powodzenia we wszystkim.
  • Odpowiedz
@szukamdziewczynylvl21: O #!$%@?, mamy kompleks małego fiutka xD Nie pomyślałam o tym, bo zazwyczaj na profilu i tak nic nie znajdujesz, albo ktoś się bawi w regularne zarzutki. A teraz idź dzbanem gdzie indziej, kompleksy lecz u psychologa, ewentualnie weź lekcje u @M-ever jak nie być życiową #!$%@?ą. Miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@night_witch95: czemu zarzutke? Są różne rodzaje niepełnosprawnosci. Mija niepełnosprawnosc umysłowa polega na tym, że mam mózg wybiórczy i jednych rzeczy uczę wie wolniej, nie mogę ich za nic zapamiętać i jak mam za dużo materiału to mi się miesza. Mam po prostu ogromne problemy z pamięcią. Ale jak z kimś rozmawiam, to przeważnie nikt się nie orientuję, że umysłowo coś ze mną nie tak.
  • Odpowiedz
@M-ever: Napisałam czemu, ale nie powiedziałam, że na 100% tak musi być :) Po prostu za dużo tu dzbanów, którzy sobie robią jaja i potem człowiek już w mało w co wierzy. Tak czy siak, życzę Ci wszystkiego co najlepsze ʕʔ
  • Odpowiedz
@Eustachiusz: Dziękuję, ale tak szczerze mówiąc, to babcia poprawia mi przeważnie wpisy. Z ortografią u mnie tak sobie, chociaż i tak już jest lepiej niż kiedyś. :)
  • Odpowiedz