Wpis z mikrobloga

Mirki kończę za 10 minut 15 lat. Nie jest to wesoły dzień, bo jednocześnie jest to rocznica śmierci mojej mamy, która zmarła jak mnie rodziła. Kiedy się urodziłem wszystko było nie tak. Lekarze mówili, że nigdy nie będę chodził ani mówił. A teraz chodzę, czasem tracę równowagę i się przewracam z gracją. Czasem zupełnie bez. Umiem zrobić sobie kanapke. Umiem wykonywać proste zadania matematyczne. Ćwiczę kalistenikę, pływam, chodzę do szkoły. Jest wiele rzeczy, w których jestem do tyłu w porównaniu z rówieśnikami, jak przyswajanie dużej ilości materiału na raz. Nie jestem w stanie zbyt dużo na raz zapamiętać przez wodoglowie. Czy sport, który lubię ale odstaje od sprawnych dzieciaków. Myślę jednak, że zrobiłem dość duży postęp. Bo już umiem to i owo, nawet jeśli nauka idzie mi trochę wolniej niż innym i mam nadzieję, że mama byłaby ze mnie dumna.

Czego mi życzycie w dniu urodzin?

#urodziny #wyznaniezdupy #mikrokoksy #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 84
  • Odpowiedz
@madafi: oczywiście, że jest gorszy. Nie ma nic durniejszego niż okłamywanie niepełnosprawnych osób. Traktowanie ich takim couchingowym gównem, jest jeszcze gorsze niż wyśmiewanie się z nich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@M-ever: jesteś gość stary. Piszę to jako ojciec 15stoletniego syna. I z Ciebie jestem też dumny, tak po ojcowsku, zapewne jak Twoja mam byłaby dumna. A życzę Ci spokoju i zawsze miękkiego miejsca lub osoby obok, która Cię podtrzymać.
  • Odpowiedz
@madafi mierzę jego wartością dla społeczeństwa. A jego jest dużo mniejsza i on o tym doskonale zdaję się rozumieć. Jedynie patafiany Twojego pokroju chcą zakrzywiać rzeczywistość i wciskają takim biednym ludziom kit
  • Odpowiedz
@M-ever najlepszego miras ! I pamiętaj, żyjesz dzieki swojej mamie, a tutaj są ludzie którzy by Ci usunęli (abortowali) bez wachania. Ja Ci życzę najważniejszego, żebyś znalazł permanentne szczęście w tym co robisz, zostania politykiem i kupę kasy, żebyś mógł zrobić #rozdajo
  • Odpowiedz
  • 0
@poziomek90 myślę, że nie jest z nim tak źle. Zupełnym inwalidą nie jest, coś tam w życiu ma szansę osiągnąć.
Nazywasz mnie patafianem a następne słowo "Twojego" piszesz z dużej litery. Jak mnie próbujesz obrazić to bądź konsekwentny.
  • Odpowiedz
@text: urodziłem się ze sporym wodogłowiem, które teraz już jest mniejsze ale nadal wpływa na rozwój i prace układu nerwowego. Przez to nauczyłem się chodzić w wieku 6 lat, mówić w wieku czterech i właśnie w nauce to mocno przeszkadza. Mam też parę innych usterek, ale nie są aż tak uciążliwe.
  • Odpowiedz