Wpis z mikrobloga

Wiecie mirki co jest najgorsze w rozstaniu? Wcale nie te #rozowepaski z którymi się rozstajemy bo to czesto jędze, a i w ogóle to przecież nie wyszło, więc gonił ją pies.
Najgorsze jest to, że nie spotkacie się z jej ojcem z którym robiliście wielkie steki na grilla, jej brat z którym piliście browary i graliście w konsolę, jej drugi brat z którym gadaliście o architekturze, szliście na rower, a wieczorem paliliście blanta. Dzieciaki w tej rodzinie, z którymi się zżyliście i uważały Was za dobrego wujka. Wreszcie jakieś rodzinne imprezy z kupą śmiechu i gdzie było ogólnie fajnie. No i że żadnej z tych rzeczy już z nimi nie zdobicie. Takie tam #feels z rana.
#rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow #przemyslenia
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maly_ludek_lego: znajdź dziewczynę, co nie ma rodzeństwa, a imprezy rodzinne to żenada pod płaszczykiem "kiedyś to było" + najlepiej, żeby byli tylko za jedna opcja polityczną i całą imprezę o tym mówili. XD
@maly_ludek_lego: ja nie miałem tego problemu, bo w momencie rozstania wszyscy z jej strony nagle jakby zapomnieli o moim istnieniu, jakbym ja był wszystkiemu winny. W tym momencie dotarło do mnie, że byli dla mnie mili tylko dlatego, że byłem w związku z ich iskierką, a nie dlatego, że tak mnie zajebiście lubili. A większość pewnie by mi najchętniej #!$%@?ła ( ͡° ͜ʖ ͡°)