Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:00:00, Czwartek, 21 listopada 2019. Imieniny: Janusza. Słońce podniesie się dziś o 07:26. Świecić będzie 8 godzin i 12 minut, w zenicie znajdzie się o 11:32 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:38. Ciemna noc zapadnie o 17:04, ale gwiazd można wypatrywać od 16:19.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?



PRZYGOTOWANIE - WIDEO
  • 29
@micke: @Dziesion: @Kalmuk32: @nevermelting: @wyinwidualizowany: @sztoosik: @LeIndianer: @slabehaslo: @Czosko: @TomTailor100 @Sikorka2017 @buczubuczu Cześć i czołem kluski z rosołem! Czwartek czwarteczek czwartunio! Mini weekend właśnie się rozpoczyna! Jeszcze tylko przetrwać jutro i można świętować weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W planach nauka, nauka, i inżynierka bo uświadomiłem sobie ze za 2 tygodnie zaczynają mi się pierwsze egzaminy (
@micke: @sztoosik: @algus: @Czosko: @slabehaslo: @LeIndianer: @wyinwidualizowany: @nevermelting: @nevermelting: @Kalmuk32: @Sikorka2017: @Pjotsze: @Tomtailor: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @rajjj: @buczubuczu: @wynalazek_one:
Dzień doberek, u mnie dzisiaj szary i ponury :( Zerwał się nawet wiatr i to niedobrze bo mam garaż blaszany nieprzymocowany xD Z pracą słabo bo wszyscy chcą kogoś z doświadczeniem, przerabiam to już drugi raz xD Także