Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:00:00, Czwartek, 21 listopada 2019. Imieniny: Janusza. Słońce podniesie się dziś o 07:26. Świecić będzie 8 godzin i 12 minut, w zenicie znajdzie się o 11:32 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:38. Ciemna noc zapadnie o 17:04, ale gwiazd można wypatrywać od 16:19.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?



PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 29
  • Odpowiedz
@TomTailor100: Dziś zdecydowałem się na coś innego. Taka mała odskocznia od stricte gitarowego grania, bo właśnie przygotowuję się do jutrzejszego wywiadu z jednym z założycieli Rhapsody of Fire :-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sztoosik: @algus: @Pjotsze: @Wejszlo: @wynalazek_one: @TomTailor100: witam serdecznie. Dziś było brzydko, zimno, niefajnie i w ogóle nie polecam. Poprawianie po innych dziadówy to mało fajne, poprawianie wewnątrz studni to już w ogóle #!$%@?. Dołożymy do tego, że pada, wieje i zimno. Dziadostwo.
Wysłyłanie cv do firm bez nazwy to jest dramat #!$%@?. Znajdą takie Janusze naiwnego i się cieszą, że
  • Odpowiedz
@buczubuczu: niestety ludzie wysyłają i dlatego takie ogłoszenia nadal się pojawiają. Poziom januszerstwa z jakim się spotykam mnie normalnie dobija.
Bez expa nie - my chcemy kogoś z expem, to kto ma mnie nauczyć?
Staż? I co mamy cię uczyć, a ty sobie pójdziesz gdzieś indziej albo zajmiesz moje miejsce?
Przerabiałam to już 2 lata temu po szkole i przerabiam teraz znowu. Lokalnie się nie mogę dostać bo mnie zawsze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wejszlo: walcz o swoje, ja z papierami na operatora koparki mam nieco łatwiej (choć i tak trzeba coś pokazać, a nie tylko paplać, jakim to jest się dobrym), ale swojego się niestety nasłuchałem. Zupełnie inaczej to wygląda, jak po prostu umiesz za mało i gość ma jaja powiedzieć i to wprost. Ale to może 2 na 10 szefów umie. Reszta #!$%@? kocopoły, obiecuje złote góry, a potem cyk i #!$%@?,
  • Odpowiedz
@buczubuczu: dobry szef to podstawa, miałam przez chwilę świetnego ale wyrzucili go miesiąc przede mną. Szefowie to też temat rzeka, miejsca pracy to cały jeden wielki ocean ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zobaczymy co będzie jutro
  • Odpowiedz