Wpis z mikrobloga

@0macias0: a skąd Ci się wziął pogląd, że chcę tylko ruchania? #!$%@?, jesteście jak psy Pawłowa xD rzucisz jedno hasło, w tym przypadku "seks" to przybiegacie i szczekacie pod płotem. Nikt nie wie po co, ale szczekacie. To tajemnica natury, dlaczego psy na wsi biegną za człowiekiem jadącym rowerem. Tak samo to jest tajemnicą.
Gdzie się dopatrzyłeś, że cokolwiek usprawiedliwiam? Może jeszcze raz przeczytasz i przestaniesz zachowywać się jak pies, który
@xenia: nie znasz mnie, ale #!$%@? o mnie głupoty. Od początku, jedyne co umiesz to wyskakiwać z gębą i obrażać. Już Ci powiedziałem, możesz tak do mamy czy taty pyskować i nazywać ich per psychopaci xD
Jedyną osobą, która produkuje wysrywy i "psychoanalizy" o mnie jesteś Ty. Nawet #!$%@? nie wiesz kim są psychopaci, ale musisz wtrącić słowo którego nie rozumiesz xDD Rzucasz się jak ryba wyciągnięta z wody, plujesz na
@NukeOps chyba cie bardzo zabolała prawda bo "jeździsz" po czym możesz xD ulżyj sobie, bo tu widzę desperacja to może się uspokoisz.
prostego zdania o planszówkach nie rozumiesz więc dalsza dyskusja tym bardziej nie ma sensu
@xenia: jedyne co umiesz robić, to wyskakiwać z gębą i atakować. Robienie z siebie ofiary. Odpisałem na komentarz gdzie napisałaś tak ogólnie, że pomyślałem o jednym - odnosisz się do tematu chodzenia do prostytutek przez mężczyzn. To Ci napisałem neutralny post, jak chłop krowie. Nie było tak ataku na Ciebie, tylko proste słowa. Twój komentarz był tak generyczny, że miałem prawo go tak odebrać. To dostałaś odpowiedź na temat ogólny, a
@xenia: ja? No nie bardzo. #!$%@? takie głupoty na mój temat, aż w oczy szczypie. Pierwszorzędne kocopoły. Nadal to robisz. Nie znasz mnie, nie wiesz kim jestem, ale po jednej wiadomości #!$%@?łaś taką analizę, że zaraz serwery wypoku padną od ilości kilobajtów danych xD
@NukeOps jesteś, uwaga: zranionym chłopczykiem, który się trzęsie jak tylko ma okazję wylać żale o tych niedobrych księżniczkach, nie radzisz sobie z krytyką, pienisz się, jesteś chory, dopisujesz sobie historyjki do moich prostych słów, masz problemy z czytaniem, masz problemy emocjonalne i z braku argumentów wspominasz o rodzicach ;)
@xenia: jesteś, uwaga: trollem, który wyrzuca z siebie potok wyzwisk i obelg, który po jednym akapicie zaczyna atak w okół fałszywego rysy ofiary trollingu, który celowo udaje braki w umiejętności czytania i ignoruje kilka zdań z postu, by wyszło na jego argumentacje.
W dodatku nadal to robisz. Nadal mnie obrażasz i wyciągasz jakieś wnioski z dupy. Jak mówiłem, nic z tego czym tam pierdzisz, nie jest prawdą.