Wpis z mikrobloga

@xenia: skończyłeś, trollu? To weź się pod pachę i wypad, koniec trollowania na dzień dzisiejszy. Ciekawe czy w prawdziwym życiu też jesteś taki odważny i wyskakujesz do obcych ludzi z takimi inwektywami oraz "analizami" xD
@NukeOps jestem odważna i tak samo wyśmiałabym takiego półmózga w rzeczywistości xD
wrzuciłeś mnie na czarną, żeby sprawdzać co chwilę co ci odpisałam i się pienić XDDDDD
i pytasz o mnie w poście bo uważasz mnie za trolla i nie dopuszczasz do świadomości jak bardzo jesteś #!$%@?. jedno słowo : CYBERSKÓRA ( ͡º ͜ʖ͡º)
@xenia: nadal otwierasz tą gębę i #!$%@? głupoty na mój temat, a kompletnie mnie nie znasz. Nic z tego co tam #!$%@? pod nosem nawet w promilu nie jest prawdą, ale nie ma nikogo kto by Ci zakleił tą gębę - najlepiej cyjanopanem - byś nie wyrzucała z siebie nieprzemyślanych wymiotów werbalnych xDD
@xenia: jakim chorym człowiekiem? Wysrywasz z siebie jakieś nieprzemyślane słowa, lepisz je w zdania i myślisz, że rzucasz prawdę objawioną? No nie bardzo, bo jesteś daleka od prawdy. Nawet w promilu.
Nic z tego co tam sobie #!$%@? pod nosem o mojej osobie nie stoi obok wersji mojej osoby - nawet najbardziej wydumanej i fantastycznej w założeniach. Po prostu, po ludzku, #!$%@? takie głupoty, aż szczypie w oczy.

Masz chory łeb,
@NukeOps jesteś typowym przedstawicielem przegrywu, który nie radzi sobie z prawdą. unosisz się i tupiesz, bo nie chcesz się sam przed sobą przyznać jak jest z tobą źle xD jakby było z tobą wszystko ok to byś nie pisał ściany tekstu, otrzyj łzy, weź piguly i nie zawracaj mi gitary przegrywie xD