Wpis z mikrobloga

No dobra Miraski. Nastepne fajne #rozdajo robie bo kupilem myche Logi G903 i przyznam sie wam, ze #!$%@? niewygodna jak dla mnie. Duzo lepiej mi sie operuje stara poczciwa MX Master 2S. Nie oceniajcie, wiem ze duzo mi powie ze jestem jebniety ale co mam wam powiedziec? ¯\_(ツ)_/¯
Tylko myszka z sensorem, bez pudelka. Uzywana z 5 dni moze. Wszystko dziala. Wysylam paczkomatem.
@JanuszSundajski bierz udzial moze do kompletu ci wpadnie XD
Zasady: Aby wziąć udział trzeba tylko zaplusować. Teczowe cudaki out, zielenina tez. W poprzednim #rozdajo byly prosby o wykopanie fanbojow konsol/hejterow #pcmasterrace wiec tak tez robie... a co, moje zasady.
#rozdajo konczy sie dzis wieczorem okolo 21:00, wylosuje jednego zwyciezce przez #mirkorandom a pozniej przestudjuje sobie delikwenta konto i jak znajde jakies tresci nieodpowiednie to wylosuje jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Powodzenia Mirki i Mirabelki!!!
Tagi dla zasiegu: #bekazlewactwa #komputery #logitech
Hubby - No dobra Miraski. Nastepne fajne #rozdajo robie bo kupilem myche Logi G903 i ...

źródło: comment_H7IlqHCSQmBImW59vgWNkZ9rCaTzpcLT.jpg

Pobierz
  • 96
@Hubby: bo zastanawiałem się nad G502 Hero .. w pracy mam właśnie MX Mastera :D i podejrzewam, że do domowego grania ciężko będzie się przestawić ale jak się nie przetestuje to się nie wie. Jak mi przypasuje G903 to rozlosuje swojego poczciwego Roccat Tyon - jak będziesz miał możliwość przetestować to też zobacz. Myszka wygodna, duża, ma masę przycisków ale tak naprawdę do grania to chyba najważnieszy był klawisz pod kciukiem