Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
#pilkanozna #weszlofm #weszlo Zadam pytanie do @Jakub_Olkiewicz bo nigdy nie unikał trudnych tematów.

Przeczytałem wszystkie wasze pomeczowe relacje, Twittera waszych ludzi, obejrzałem pomeczowego Mietka z ekipą. Ani jednym słowem nie wspomnieliscie o murawie. Dlaczego?

Cały nasz krajowy swiatek piłkarski był #!$%@? i zażenowany, Borek w trakcie meczu jakby spotkał ludzi z Trawnika to by ich rozszarpał taki był #!$%@?. A weszło milczy, na Twitterze stanowski nagle nieaktywny.

Cóż to takiego się stało że pomineliscie ten temat? Dawne weszlo które nie miało powiązań z zewnętrznymi firmami by toczyło z tego bekę przez tydzień, a teraz sponsor zakazał komentowania?

Wstydźcie się, staliście się potworem z którego początkowe weszło szydzilo. Fałszywi, trzymani w szponach wzajemnych kontaktów i sponsorów. Nie macie już jaj, poczynając od zachowa ja w stosunku do Bonka, przez korupcyjnego Czesława, a na włazeniu w dupę sponsorów kończąc.

Dzisiaj straciliście wiernego czytelnika, takiego który bronił weszło od zawsze.

A teraz możecie iść ocierać łzy banknotami zarobionymi na wycieczkach VIP przepłaconych jakieś 3x z Kowalczykiem w roli przewodnika. Hajs się będzie zgadzal, trawnik też za milczenie pewnie dorzuci grosza, ale straciliście swoją tożsamość i obecnie taki sam wstyd pracować u was jak w misji lizus i innym polskim piłkarskim klubiku lizania się po fiutach.
  • 13
@Perlo: Pol tylko wspomniał że Stadion Narodowy jest tak wykorzystywany i tez dlatego tak było
Trochę prawda ale murawa nie moze byc az w tak fatalnym stanie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mat9: Na tym samym stadionie podczas Euro gdy za murawę odpowiedzialna była UEFA była ona w dobrym stanie. Ja rozumiem że ten stadion nie jest idealny, ale #!$%@? no...

Poza tym to trochę nie o tym chciałem. Bo czyja to wina to nie ten temat. Ja chciałem tylko zapytac czemu weszło milczy. Przecież oni jako partner trawników mają pewnie większą wiedzę niż my i powinni jak już potrafić chociaż merytorycznie się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mat9: Otwarcie bym powiedział że murawa została #!$%@?. Kontrakt reklamowy to jedno, ale są sytuacje kiedy swojego reklamodawcy obronić się nie da. Mogli powiedzieć że murawa była tragiczna i na pewno dowiedzą się co za tym stało bezpośrednio i źródła bo znają firmę trawnik i robi zajebiste murawy więc to coś niespotykanego. I nie wyszli by z tego z twarzą? Wyszli + daliby szansę trawnikowi na obronę na swoich łamach, bo
Przeczytałem wszystkie wasze pomeczowe relacje, Twittera waszych ludzi, obejrzałem pomeczowego Mietka z ekipą. Ani jednym słowem nie wspomnieliscie o murawie. Dlaczego?


@Perlo: Ponieważ firma, która kładzie tę murawę kładła też trawę u Stanowskiego w ogrodzie (serio). Jakiś czas temu kręcili tez wspólne materiały na Weszło z tym producentem, więc to po prostu koledzy i nie chcą im robić koło dupy.
R.....n - > Przeczytałem wszystkie wasze pomeczowe relacje, Twittera waszych ludzi, o...

źródło: comment_lTkrNWbY2p8w7zuXfS9FNvbKHq5qp6Da.jpg

Pobierz
@Perlo Odniosę się do rzeczy, które zostały poruszone zanim zacząłeś nas obrażać. :)

Stadion Narodowy na Euro miał trawę - jak się można domyślić - przez cały okres Euro i trochę przed. To oznacza, że trawa może się ukorzenić, można o nią zadbać i tak dalej. Od dłuższego czasu (właściwie chyba od razu po Euro) trawa na Narodowym jest rozkładana parę dni przed meczem i zwijana właściwie bezpośrednio po końcowym gwizdku, bo
@Jakub_Olkiewicz: Uważajcie z tym dzwonieniem, bo potem będzie szef Trawników i Wam #!$%@?ł po nocach do telefonu xD
Swoją drogą, nie pytałem czemu trawa jest #!$%@?, pytałem tylko czemu milczycie. Najgłośniejszy pomeczowy temat, a Wy nie poświęciliście temu ani sekundy. (Jak Kowal cos wspomniał to musiało być z 5s maks, bo cholera oglądałem transmisję, cały czat #!$%@?ł żeby podjąć temat murawy, a mietek zerkał na monitor i palił głupa).

I błagam
P.....o - @Jakub_Olkiewicz: Uważajcie z tym dzwonieniem, bo potem będzie szef Trawnik...

źródło: comment_E4mlhTqFw2qhwBCQMI4FUO41lDajSzfV.jpg

Pobierz
@Perlo: No nie wiem czy zwrot "nie macie już jaj" nie jest obrażaniem. A jechanie po murawach ligowych, często fatalnych w wyniku oszczędności albo zaniedbania a jechanie po murawie rozłożonej parę dni wcześniej to dwie różne sprawy.

To, że od jakichś 3-4 lat wahamy się o wiele częściej, zanim kogoś #!$%@? to chyba naturalny proces nazywany dojrzewaniem. Nie uwierzyłbyś, ile zjebek po naszych "wrogach" zostało zatrzymanych, bo uznaliśmy, że trzeba byłoby
@Jakub_Olkiewicz: No i właśnie to jest "nie macie już jaj", to nie jest obraza tylko fakt. Kiedyś się procesów nie baliście, tego że druga strona nie odpowie też nie. Teraz to wszystko musi być takie poprawne, dbanie o sponsorow, o wizerunek, o kolegów itd itd. Nie na tym weszło się wypromowało.
Btw tutaj tez wynika to z oszczednosci lub zaniedbania, uefa i trawnik jak sam stano napisal sugerowaly murawe hybrydowa -