Wpis z mikrobloga

Witam Mirki i Mirabelki w ten piękny listopadowy poranek!

Mam do Was gorącą prośbę. W ramach zaliczenia przedmiotu na studiach muszę ze swoją grupą przeprowadzić badanie ankietowe. Tematyka dotyczy postrzegania wytatuowanych ludzi - chcemy sprawdzić, czy stereotypy dotyczące tatuaży są nadal żywe w naszym wspaniałym kraju. Zapraszam serdecznie wydziaranych i niewydziaranych do podzielenia się swoją opinią, płacę w plusach! ( ) Cała zabawa zajmie Wam nie więcej niż 5 minut. Jeżeli będziecie zainteresowani to po zakończeniu badania podzielę się jego wynikami :)

Będę wdzięczna baaardzo za pomoc, pozdrawiam gorąco i życzę wspaniałego wtorku!

Tak, jestem super i wypełnię Ci ankietkę

Edit: Wstawiam link do skopiowania, bo coś nie trybi do końca chyba ten z hiperłącza: https://forms.gle/kYzo1pTw56c3PSpF6

#tatuaz #tattoo #tatuazboners #studbaza #studia
  • 44
@LazyInitializationException: okej, ale "stereotyp" to zgodnie z definicją "nadmierne uogólnienie, generalizacja, schemat poznawczy, który przyjęty może być przez jednostkę w wyniku własnych obserwacji, przejmowania poglądów innych osób, wzorców przekazywanych przez społeczeństwo". Myślę, że mało kto sprawdza takie statystyki, jakie przytoczyłeś wyżej i stąd bierze się pytanie o to, czy stereotyp jest nadal żywy - ich zdanie niepodparte żadnym badaniem, argumentem, tylko "ja tak sądzę", "bo tak jest" to chyba będzie "stereotyp",