Wpis z mikrobloga

#100smiesznychwiosek

Sezon 3

Dzień 93/100

#!$%@?łeś MechanicznyTurek. #!$%@?łeś, #!$%@?.


Na początku mała dygresja:
Układając listę wiosek do wrzucenia było parę "specjalnych" miejsc w mojej tabeli w których były "specjalne" wioski nawiązujące do aktualnych wydarzeń lub numeru na liście.
Miałem także przygotowany wpis z okazji meczu Polska-Izrael. Z tym że zapomniałem o tym, że 11 listopada spontanicznie wstawiłem zagraniczne wioski o nazwie Poland. Bez numerka na liście. No i zapomniałem zrobić korekty dni na mojej liście, więc wszystko przesunęło się o jeden dzień. To że mecz był wczoraj, a nie dzisiaj, zorientowałem się godzinę po wrzuceniu wczorajszego wpisu.

Tutaj chwila pauzy na to, żeby się ze mnie pośmiać.

Także nie przedłużając, dziś spóźniony wpis wczorajszy ¯\(ツ)_/¯
_______________________________________________________________

Mecze naszej kadry to ostatnio

Kopanka – wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Skawina


Skopanie – wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie tarnobrzeskim, w gminie Baranów Sandomierski


Kopnica – wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie sławieńskim, w gminie Darłowo


Kopanina – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie szamotulskim, w gminie Kaźmierz


_______________________________________________________________

Część osób widzi w tym winę trenera.

Wujaki – wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim, w gminie Rozogi


Brzęczkowice – wieś w Polsce położona w województwie opolskim, w powiecie opolskim, w gminie Niemodlin


________________________________________________________________

No ale najważniejsze, że była

Piłka – wieś sołecka w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w gminie Drawsko


że były

Stare Boiska – wieś w Polsce położona w województwie lubelskim, w powiecie opolskim, w gminie Józefów nad Wisłą



i najważniejsze, że były

Gole – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, w gminie Baranów




Bo to mimo wszystko nie był zły

Występ – wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim, w gminie Rozogi


#ciekawostki #mazury #mazowieckie #malopolska #podkarpacie #zachodniopomorskie #wielkopolska #lubelskie #opolskie
MechanicznyTurek - #100smiesznychwiosek 

Sezon 3

Dzień 93/100

 #!$%@?łeś Mech...

źródło: comment_D1rk708swlQBtj342loY3k0VLrDkhQVa.jpg

Pobierz
  • 5