Wpis z mikrobloga

@Kcal: Kolego składaj reklamację przez rękojmie a nie przez gównogwarancje, gwarancja to jest dobra wola producenta (więc z automatu jest odrzucana xD), na rękojmi jeżeli wada pojawi się w przeciągu roku od zakupu to uważa się że była to wada ukryta produktu i producent musi udowodnić że Ty zniszczyłeś buty umyślnie.
  • Odpowiedz
@Kcal: ja moje też mam tyle czasu i nic się z nimi nie dzieje oprócz tego że się brudzą jak posrane, w ogóle co to za model? Bo ja zamawiałem z worldboxa i mam identyczne kolorki i wygląda jak identyczny model ale nie mam jebitnego napisu NIKE na boku. To nie podróby jakieś?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kcal: zawsz mnie to bawi. Porządne górskie buty trekingowe zimowe, ze specjalnymi membranami, najwyższa jakość wykonania, podeszwy z najlepszych mieszanek gum, specjalnie profilowane, wysokie, wykonane w niemczech, anglii czy np USA, mało popularne więc mały wolumen sprzedaży itd itd z super wysoką marżą w sklepie kosztują 800 zł. Buty nike z gówno materiałów, bez niczego specjalnego, masówka - 800 zł.
  • Odpowiedz
@Kcal: ale #!$%@? brzydkie buty. Jeszcze za 800 zł. To się właśnie nazywa ślepe podążanie za #!$%@?ą modą. To czego takie szmaty się w ogóle zakłada? Do dresów tylko? Do jeansów, czy chinosów wyglądałoby komicznie. Buty dla 15 latków za 800 zł.
  • Odpowiedz