Wpis z mikrobloga

@Kcal Nike to gówno. Moje po roku wyglądały jak wyjęte ze śmietnika. Ogólnie sposób wykonania ewidentnie mają taki, żebyś sobie kupił nowe po paru miesiącach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@L0-gin: Mialem to samo tylko ze Sprandi. Normalnie ucieli noski i resztę przyklepali na jakiś butapren (wyglądało to tak jakby zrobił to jakis janusz na zapleczu sklepu). Jakie zdziwienie było jak odmówiłem przyjęcia tak "naprawionego" obuwia. Po wymianie kilku pism w końcu odzyskałem kasę.
  • Odpowiedz
@Kcal Po #!$%@? wysyłasz na nike Polska? Znajdź oficjalnego maila do Nike, pomiń Polskę, a reklamacja zostanie uznana. W Polsce to sport odrzucać te reklamacje. Do tego jak będziesz wysyłała maila, dołącz rzecznika praw konsumenta. I elo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kcal: mi się w air force 1 flyknit p podeszwy odkleiło po 3 miesiącach, też odrzucili, po piśmie od rzecznika również, czekam na termin rozprawy.
  • Odpowiedz
@Kcal xd dlatego codziennie "adidasy" kupuje za 100 max 150 zł. Drożej nie ma sensu bo wytrzymują tyle samo co moje poprzednie za 600
  • Odpowiedz
@Kcal: Nie wiem po co w ogóle wydawać tak absurdalne kwoty na buty. Sam zwykle kupuję buty w okolicach 150-200 zł, porządne buty do chodzenia, skórzane, które służą mi nawet i dekadę. Buty zmieniam raczej z uwagi na zmieniająca się modę, niż ich zniszczenie.
  • Odpowiedz