Wpis z mikrobloga

@Kcal:
Zawsze, gdy pojawia się temat wydawania dużego hajsu na #streetwear, to mówicie, że płacicie za jakość. No to #!$%@? właśnie widać, jaka to jest jakość XDD

Moje miejskie buty z Deichmanna za 89 zł użytkuję już trzeci rok i wytrzymają chyba jeszcze drugie tyle.

  • Odpowiedz
@Kcal: ja mam 97 i nie narzekam, ale jak u ciebie buty po kilku miesiącach wyglądają jakbyś po gównie chodził to wiesz.Gdzie ty w nich chodzisz?
Ja o buty dbam i np. roczne zx fluxy wygladaja u mnie jak nowe, tubular shadow kremowe też.

97 mam wersje jakąś specjalną i jedyne co sie dzieje to sie robia zmarszczki w pewnych miejscach ale to taki materiał #!$%@?.
Zresztą ja na boku mam
  • Odpowiedz
@Kcal Przecież "markowe" buty, to taki sam badziew jak buty za 100 PLN z jakiegoś CCC.
Nie warto w dzisiejszych czasach kupować drogich butów.
  • Odpowiedz
@Kcal: Przypominam o istnieniu rękojmi. Jest dużo lepsza niż gwarancja, bo zapisana w prawie, a nie w zasadach producenta. Zawsze należy składać rękojmie a nie gwarancję.
  • Odpowiedz
  • 3
@Ediwaren
Nie znam się na tyle by mówić, że to fejki. Tylko tak jak pisałem, mam dwie pary takich, dwie pary jordanów, z trzy pary airmaxów i na żadnych nie ma nazwy nike na boku a jedynie logo.
  • Odpowiedz
@Kcal: ja reklamowałem kiedyś Air Jordan - tylko lekko się przetarł/podarł materiał na łączeniu skóry i wyściółki buta. Dosłownie kilkumilimetrowe pęknięcie - chyba za mocno był materiał naciągnięty XD No i odesłałem buty, hajs bez problemów z powrotem... Szkoda, że nie mam zdjęcia.

  • Odpowiedz