Wpis z mikrobloga

Jestem prawnikiem z wykształcenia, w życiu spotkałem parę różnych ras fizycznych takie jak gadzie, mogą one sterować człowiekiem z zewnątrz i z wewnątrz, robią to od tysięcy lat, opisy w Biblii, węże faktycznie są bez nóg, odbyłem też spotkanie z Anu/BóG Nieba wg Sumerów istota świetlista zwana też Lucyferem nazwał stosunek tych ras do ludzi w sposób opisowy, uzasadniał, to że korzystają z ludzi jak my ludzie z koni do pracy i rozrywki. Dla ludzi wierzących w Boga uzupełnię, że Bóg istnieje to nie kwestia wiary tylko doświadczenia, to długie historie i lata doświadczeń, piszę o tym otwartym tekstem, to co uważam za niebezpieczne oprócz gadów, to, że wprowadza się robotyzację ludzi, z mojej wiedzy sztuczna inteligencja pochodzi z kosmosu i jest bardzo stara. Bóg/Zródło to Swiadomość to informacja, Duch opis tego jest dość trudny, ale jednocześnie prosty.Te swiaty zwane też Matriksami są odzielone. To opowieść na dłuższy czas, za największe zagrożenie uważam sztuczą inteligencję i rasy, które sobie podporządkowała, widzę zachwyt uczonych tą technologią, 5G, superkomputery, transhumanizm, to brak wyobraźni i wiedzy jak to działa. Tak, że prosiłbym rozmówców o rozszerzenie tego tematu. Odmładzanie jest możliwe, blokady są poustawiane w umysle ludzkim, DNA i wokół planety także z wykorzystaniem technologii głównie międzywmiarowej ale to szczegóły techniczne. Ludzie się budzą i bardzo dobrze, rozszerzać świadomość to klucz, dlatego chce ukierunkować dyskusje i uwagę ludzi na te tematy, umysłami ludzkimi i emocjami można sterowac, czerpać z nich energię itd. Politycy są selekcjonowani pod kątem niekompetencji, chciwości i korupcji, obserwowani, badani, szczepieni robią te rasy z wykorzystaniem technologii przyjrzałbym się badaniom medycznymw Brukseli i ich wpływie na ludzie DNA, oczywiście negatywnym, DNA można programować, doktor wspomina o tym w wywiadzie, te eksperymenty wciąż trwają, świadomość może być przenoszona na różne nośniki nie tylko z jajka na jajko, chociaż to dobry opis, to się robi , na szczęście dla ludzi jak sam stwierdził Anu jeszcze nie kontrolują wszystkich dla tego pozdrawiam wszystkich ludzi i życzę mniej chciwości i pośpiechu a więcej zastanowienia się nad sobą, tam na górze czy dole szykują ludziom Sąd Ostateczny w każdym razie będą zmiany, to zależy od poziomu świadomości pozdrawiam wszystkich, szczególnie Pana doktora bo widać, że ma wiedzę i dobre intencje. Z Bogiem. Wrzuciłem tu sporo wątków, tekst jest dośc trudny, trudno w małym komentarzu zawrzeć tyle kwestii, w każdym razie w dobrych intencjach podzieliłem się swoją wiedzą, t e opisy Tybetu to też są prawdziwe, dlatego uważam, że grupa tych naukowców dotarła do głębokiej wiedzy i chcą to ujawnić i trochę zarobić, dlaczego nie. Główny nurt nauki idzie teraz w kierunku cyfryzacji i sztucznej inteligencji, to jest właśnie to niebezpieczeństwo w krótkiej perspektywie czasu dla dzieci, będą to gry komuterowe i narkotyki XXI wieky czyl VR na oczy, widziałem to parę lat temu u gościa z NWO miał już w tym internet i kolejką podziemną z NY do Berlina w 2 godziny są w stanie dojechać podziemną kolejką, pokazywaną teraz jako hyperhaloop Muska w Dubaju to już dawno istnieje.
Piszę to w dobrej wierze, żeby ludzie zrozumieli doniosłość problemu, jeszcze parę lat i będzie za późno dla wielu, ale tak nie musi być.
Możliwa jest inna ścieżka przez rozwój świadomości i duchowości, miłości. Wybór należy w dużej mierze od wolnej woli, która jest prawem tej strefy, dodam często naruszanym, kariery jednych są popychane a innych utrącane, dlatego teraz tyle w internecie o działaniu służb specjalnych i ich metodach bez względu na ustrój i kraj np filmy z mecenas Modzelewską polecam, to o dziwo się łaczy z tym, co tu napisałem i jest jednym z mechanizmów opisanych tu sił w naszym codziennym życiu, w ten sposób można manipulować ludzkimi losami, nie ujawniając się, pewnie sporo ludzi pracujących tam nie wie o tym, ale byłem na spotkaniu gdzie Anu, informacje i polecenia wysyłał do swoich agentów/ludzi w tym wypadku masonerii w Europie i USA z wykorzystaniem agenta służb specjalnych popierającego partię katolicką w Polsce, należącego do Loży Narodowej Kopernik, chociaż ja nie jestem masonem i mnie nie obowiązuje przysięga, którą on składał , zresztą jak póżniej z nim rozmawiałem, to usprawiedliwiał się, że nie wiedział, że składa w loży przysiegę Anu. Anu twierdził, że się domyślał, chodziło w tym w strefie wolnej woli, komu służy ten agent Bogu czy Opozycji, czyli ANU, agent ten zapytał mnie czy ma jeszcze szansę na łaskę Boga odpowiedziałem, że tak, chociaż Anu nie był z tego zadowolony. To prawdziwa historia sprzed paru lat. To dotyczy też innych instytucji, dodam że osoby kościelne też są w to uwikłane na co, wielokrotnie zwracano mi uwagę i konkretne wyczyny niegodne tego stanu, tam też jest sporo do zrobienia sporo agentury na szczytach władzy w polskim kościele, niech się uderzą w pierś, nie wymienię, chociaż donoszenie jego otoczenia na Papieża do służb za JP II ułatwiło zamach na niego, głównych inicjatorów przedstawicieli tego państwa już nie ma, chociaż ludzie zostali a państwa się połączyły. Mógłbym tak ciągnąć jeszcze wiele wątków, napiszę, że to wszystko skrzętnie jest notowane, do czasów ostatnich. Nie chcę nikogo straszyć, ale warto być przyzwoitym, bo ciemna strona mocno dopomina się o swoje dusze. Napisałem żebyście zrozumieli jak to wszystko poplątane jest i trzeba ogromnej wiedzy i dobrej woli, bo inaczej każdą wiedzę, można odwrócić. Nie wiem, czy ten mój tekst coś pomoże poza tym, że po raz kolejny raz narażam się, w każdym razie na pytanie Anu dlaczego to robię, mimo że wiem od Zródła co się ma wydarzyć, odpowiedziałem, że dla zasady, Idei. Amen, przepraszam za ewentualne błędy w tekście pozdrawiam wszystkich jeszcze raz. Z Bogiem
  • 13
@hmmXd: heh no można by jeszcze w to uwierzyć gdyby nie to że chyba nie do końca wiesz co to jest sztuczna inteligencja i wyobrażasz sobie za dużo na jej temat