Wpis z mikrobloga

p0lka młodzieżowym słowem roku!!!


Przypominam o głosowaniu na p0lkę w formularzu na stronie pwn: https://ankieta.pzwl.pl/floater/see/24

Przykładowa definicja p0lki:
Osoba płci żeńskiej, narodowości Polskiej o usposobieniu roszczeniowym, #!$%@?ąca się przerysowanymi wymaganiami do świata i stawiająca siebie w jego centrum. Posiada cechy narcystyczne i hipokrytyczne. Bywa cyniczna, neurotyczna, egocentryczna, małostkowa i pogardliwa.
Słowo występuje w kolokacji: madka p0lka.

Jak masz jakieś inne pomysły to dziel się nimi w komentarzu. Niech p0lka podbija świat xddd

#przegryw #p0lka #mlodziezowesloworoku #heheszki
Pobierz DoktorNauk - p0lka młodzieżowym słowem roku!!!

SPOILER


Przypominam o głosowan...
źródło: comment_7IdutFsXzZA0uSNxWypB83WBdkNi4oVx.jpg
  • 68
Proszę cię kotuś na pewno nie jesteś kompetentny by "tłumaczyć" mi o tym, jakie są moje ograniczenia intelektualne xD. Ja też nie jestem gejem. Aha jak smakowało nasienie moderatora(bialko bialkova?), pimpusiu?
@DoktorNauk: Osoba narodowości polskiej o płci żeńskiej. Na pierwszy plan rzucają się jej negatywne cechy charakteru, np. roszczeniowość, hipokryzja, egocentryzm, narcyzm, cynizm, chamstwo, rozwiązłość seksualna, pogarda dla mężczyzn, a w szczególności Polaków gorzej sytuowanych lub nieatrakcyjnych (według badań kobiety oceniają 80% mężczyzn jako poniżej przeciętnej). Jej hipergamia zdaje się nie znać granic. Lubuje się w negowaniu wyników badań naukowych dotyczących rynku matrymonialnego, bo tak jak każda p0lka uważa, że jest inna