Wpis z mikrobloga

Jak tak obserwuje swoje otoczenie to z pełną świadomością swoich słów moge stwierdzić,że życie/mieszkanie z laską zamiast ułatwiać życie to je utrudnia. Nie watro siedzieć na siłe z jakąś pipką
Swoje sie nasłuchacie od narmanów,ale przyjanmiej macie spokój i jesteście panami sami dla siebie
Szybki przykład to mój znajomy level 30+ ktory w życiu uganiał sie za hajsem a nie za pipkami i co dzisiaj ma?
Swój dom i dwie fury co prawda troche narzeka na to że w tym domu nikt na niego nie czeka i nazywa go "pustostan" ale przynajmniej nie ma problemów typu długi bo pipce ciągle mało i trzeba wziąć kredyt
Mam jeszcze pare innych opowieści tego typu(jak tiger bonzoxd) ale juz i tak za duży ten wpis
Z pozdrowieniami LV
#przegryw #p0lka #spermochlip
  • 20
@LVLV Kobiety szczerze kochającej i wiernej niestety w dzisiejszych czasach nie spotkasz. A takie humanoidy dają kapsko a generują tyle problemów że szkoda gadać...
Jednak "romantyczna bezinteresowna miłość" wyprała mi w młodości mózg i nie potrafię do dzisiaj tej naukowej prawdy wbić w mózg na 100% oraz się z nią pogodzić i czasem tęsknię za tymi legendami.
@LVLV:

Weź nie zmyślaj o jakiś długach, kobiety nie mają takich wymagań by brać kredyt nie wiadomo na co. W dupie byłeś gówno widziałeś.
Z kobietą to się mężczyzna dorabia bo jest łatwiej opłacić rachunki bo się dzieli wszystko na pół. W sumie z kumplem jest tak samo tylko że nie będziesz spał z kumplem w jednym łóżku, trochę takie pedalskie.

Najwięcej bzdur o mieszkaniu z kobietami mają do powiedzenia osoby
@LVLV: mylisz przyczyny ze skutkami. Facet, który się dorabia mieszkań zazwczaj nie pozwala innym wchodzić sobie na głowę bo by się tych mieszkań nie dorobił. Innymi słowy na pytanie "a kupisz mi/pojedziemy/szwagier ma nowy samochód" odpowiada, że chyba #!$%@?ło albo wyrzuca takich pasożytów z życia bo po prostu inaczje by się nie dorobił.

A grzeczni chłopcy co chcą mieszkać z partnerkami i godza się na to by na półkach stała kolekcja
@LVLV:

Mówią, że ekonomicznie opłaca się być w małżeństwie, bo mniejsze koszty. I co ja mówię? Gówno prawda. Nawet ja, 16-latek nie mający żadnego doświadczenia w tych tematach widzę, że małżeństwo opłaca się jedynie dla różowych, a dla niebieskich do tego stopnia nie, że najlepiej unikać ślubu jak ognia.
A co Ty wiesz o życiu, za młody jesteś, żeby tak pisać.
A co Ty wiesz o życiu, za młody jesteś, żeby tak pisać.


@Berkel_88: no jest młody, ale jednak ma rację, takie są fakty - ślub to jest skrajnie niekorzystna pod względem prawnym umowa dla mężczyzny. Dokładając do tego bardzo uprzywilejowaną dziś pozycję kobiet w sądach chociażby przy rozwodach czy sprawach o opiekę nad dzieckiem to naprawdę trzeba być odważnym albo się chcieć pozbyć majątku bardzo szybko żeby w ślub iść.