Wpis z mikrobloga

Piątkowe #rozdajo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tym razem spośród plusujących wylosuję jutro rano jedną osobę która będzie mogła wybrać sobie dowolną rzecz z mojego sklepu - z jednym małym ograniczeniem: jedyny dostępny brelok trytowy nie wchodzi w grę ( ʖ̯)

Jednocześnie od dzisiaj do niedzieli jedna z największych moich promocji -40% na cały asortyment z kuponem "listopad" - dokładnie tak jak obiecałem, jestem ciekawy ilu wykopków skusi się na małe rękodzielnicze zakupy ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wykończyłem po parę sztuk każdego koloru Vegvisira i uzupełniłem niektóre braki żeby było w czym wybierać, choć tradycyjnie dla mnie nie wyrobiłem się ze wszystkim z czym chciałem, ale zwyczajnie zabrakło czasu i sił, bo ostatnio było u mnie dość ruchliwie w obu pracach.

Swoją drogą, są tu jacyś znawcy #slowianie? Chciałbym zrobić całą słowiańską sekcję u siebie, pisałem do Fundacji Słowianie z prośbą o pomoc (BTW obczajcie ich logo,, ale do dzisiaj nie dostałem żadnej odpowiedzi a wiedzę mam... Cóż, głupio się przyznać ale nikłą - łatwiej będzie ją zgłębić z pomocą kogoś, kto już jest obeznany w temacie.

Zresztą jak będzie solidny odzew może zrobię jeszcze większe rozdajo w weekend właśnie z jednym z takich symboli - ale dużo zależy od tego, czy wyjdą tak jak powinny bo dopiero jestem w trakcie obróbki.

Jak zawsze zachęcam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka

Mój Instagram
Mój Fanpage
Moje początkowe zajawki z luminescencją

A jak ktoś jest ciekawy jak to wszystko się zaczęło niecały rok temu zacząłem pisać mały "pamiętnik" tutaj na wykopie.
Poniekąd dla siebie żeby przypomnieć sobie jak to było, a poniekąd po to by ludzie mogli mnie lepiej poznać i dowiedzieć się jak to się stało że stałem się rękodzielnikiem:

Część 1
Część 2
Część 3
Część 3.1
Część 4
Część 5
Część 6 kiedyś nadejdzie :P

#rozkminkrzaka #rekodzielo #chwalesie #gownowpis #rozdajo
bkwas - Piątkowe #rozdajo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tym razem spośród plusuj...

źródło: comment_gHnLQEzJlqXzHk4qVvUaKitNl7crIvY3.jpg

Pobierz
  • 19
@Prospero88: Jutro zrobię trochę porządek z już nieaktywnymi przedmiotami, ale wielokrotnie ludzie mi mówili żeby zrobić sortowanie po dostępnych produktach - próbowałem ogarnąć to samemu, ale poległem - nie znam się na tyle na budowie stron :(
@CzarnyMastodont bo ja nie mam zamiaru oszukiwać klientów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Okres połowicznego rozpadu trytu to ~12.5roku. czyli generalnie po 12 latach tryt będzie świecić 2x słabiej, a nie oszukujmy się nie świeci niewiadomo jak mocno.

Do tego nigdy nie wiadomo, w którym roku został wyprodukowany, ile przeleżał na półce u sprzedawcy i wydawało mi się, że okres 10 lat jest zwyczajnie bezpieczny.

Nie zrozum mnie źle,
@xSULIx bransoletki się w ogóle nie sprzedawany więc wszystkie puściłem na targach z cześć sam zgarnalem i noszę do dzisiaj bo je lubię.

Gdzieś mam jedną, jak zrobisz zakupy mogę Ci dołożyć jako gratis, napisz tylko swój nick i że chciałbyś bransoletkę ( ͡º ͜ʖ͡º)