Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki i Mirabelki. Pracuję nad appką mobilną do randkowania. Ma mieć kilka fajnych rozwiązań, które pozwolą na mniej barbarzyńskie zasady przy nawiązywaniu nowych znajomości.

**Bardzo przyda mi się trochę wiedzy od Was. Czy możecie w komentarzach opisać co jest dla was najgorsze i najlepsze w tinderze? Jakie problemy napotykacie przy korzystaniu i co Was drażni i utrudnia "dopinanie" randek do końca? :)*

*Z góry dzięki, dajcie znać kto chce być informowany o rozwoju i dostępności appki. Ahoy!

#tinder #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #badoo #randkujzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #sympatia #wygryw
  • 22
  • Odpowiedz
  • 3
@niewiemnieznam ze nie jest w stylu bazy z ogloszeniami, gdzie można wybrać i napisać po prostu do kogos. Po za tym jak mowi reszta:
Brak opisu, memy zamiast zdjec kub brak zdjęć

Zawsze marzyłem zeby napisac apke w stylu virtual ID, gdzie wszyscy widza Twój profil, ale Ty sam go zobaczyć ni mozesz i nie wiesz jak ludzir Cie opisują. Oczywiscie opisywać moga tylko osoby,ktore sie minelo albo poznalo :)
  • Odpowiedz
@niewiemnieznam może jakieś kategorie czego/kogo szukasz, każdy profil przyporządkowany do jednej. W ten sposób zarówno katolicy jak i pary szukające trójkąta będą mogły korzystać z aplikacji i nikt się nie zawiedzie, że ta fajna osoba nie szuka tego samego albo chce tylko popisać
  • Odpowiedz
@niewiemnieznam: Problemem nie jest tinder sam w sobie,tylko dysproporcja płci i #!$%@? podejście panienek xD
Zrób apke z limitem wiadomości,żeby dupy dostawały dziennie max 10 to może będą mniej gwiazdorzyc. Chociaz stawiam,że po prostu nie będą chciały takiej apki używać xD
  • Odpowiedz
@niewiemnieznam: Najbardziej w dopinaniu randek przeszkadza moja morda.

A tak serio to poszedłbym w stronę apki dla zdecydowanych i w ten sposób ja reklamował. Czyli możesz mieć jednocześnie 5 aktywnych par z którymi piszesz. Jeżeli chcesz zacząć pisać z 6 to musisz wybrać jedną z tych 5 z której rezygnujesz.
  • Odpowiedz
@niewiemnieznam: jeżeli wprowadzisz jakiekolwiek zasady ograniczające stosowanie hipergamii przez kobiety, to nie będziesz miał kobiet w userbase.

Ale teoretyzując, to co możnaby zrobić żeby aplikacja dawała maksymalnie uczciwą reprezentację:

1. brak możliwości wstawiania zdjęć z galerii - tylko z aparatu, bez filtrów. Trzeba hardkodować do tylnego aparatu, żeby wyciąć aplikacje typu fake camera

plusy:
- wycina akcje typu https://www.youtube.com/watch?v=MDzbp7pfESc
- wycina "eksperymenty społeczne"
- ulańce znikają z aplikacji

minusy:
- ulańce
  • Odpowiedz
@niewiemnieznam: btw co do 48h na wiadomość, to Bumble robi cos podobnego - tam jest 24h, ale limit czasowy dotyczy tylko faceta(tam kobieta musi zawsze napisać pierwsza). Tutaj 48 na napisanie pierwszej wiadomości ochroni przed zbieraniem pokemonów
  • Odpowiedz
mniej barbarzyńskie


@niewiemnieznam: co niby jest barbarzyńskiego w tinderze oprócz barbarzyńskich algorytmów do koszenia hajsu za premium? problemem jest ilość pieskujących stulejarzy, a to nie problem apki tylko ejj użytkowników i tego nic nie zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz