Wpis z mikrobloga

Recenzje Star Wars Jedi: Fallen Order - temat zbiorczy.
Metacritic - 84 | Opencritic - 86

IGN - 9/10
Game Informer - 8.8/10
Gamespot - 8/10

GamesRadar+ - ★★★★
[The Guardian](https://www.theguardian.com/games/2019/nov/15/star-wars-jedi-fallen-order-review?) - ★★★★

USgamer - 4.5/5

Eurogamer
Polygon

PPE.pl - 9/10
GRYOnline.pl - 8.5/10

Easy Allies - 9/10
Eurogamer.pl

Mówiłem, że będzie dobrze ¯\_(ツ)_/¯ i jak coś to nie ma opcji wyłączenia polskiego dubbingu XD
Jedyny sposób to zmienić język konsoli na angielski.

#gry #starwars #jedithefallenorder
#ps4 #xboxone #pcmasterrace
janushek - Recenzje Star Wars Jedi: Fallen Order - temat zbiorczy.
Metacritic - 84 |...

źródło: comment_JX4qVQQtOtULa6Bl9wfysrkuGfeaHymD.jpg

Pobierz
  • 46
jak coś to nie ma opcji wyłączenia polskiego dubbingu XD


@janushek: ja jebe.

A jest coś o zmianach w napisach? Czy polskie wszystko albo angielskie wszystko?

Jedyny sposób to zmienić język konsoli na angielski.


Niech na PS5 będzie opcja z poziomu dashboardu, jaki język gra ma widzieć jako domyślny/systemowy. Bo pochlastać się można od zmieniania języka w systemie.
@ChochlikLucek: przecież dało się zmienić, nie wiem jak na PC ale na PS4 gram od premiery po angielsku z polskimi napisami :v

@Matt3rs: mówisz o recenzjach typu "0/10 Kojima skocz pod pociąg" albo "0/10 EA bad"? XD
JEDYNE OBIEKTYWNE, RZETELNE I MERYTORYCZNE OCENY

@Theos: są napisy angielskie i wtedy gra jest w takim języku ale nie wpływa to na audio.
Nie wiem, może jestem ślepy ale naprawdę sprawdziłem wszystko
to był zwykły żart


@Matt3rs: trudno to wyczuć gdy zawsze pod takimi tematami jest o to gównoburza i ludzie nawet jak im zacytujesz te dziesiątki 0/10 to mają #!$%@? bo "średnia 6 od graczy czyli gówno" xD
@janushek: Ja wiem jak te recencje wyglądają, ale w przypadku DS ja się w to zagrywam i bawię się świetnie, dlatego te Metacritic mnie śmieszy. Nie chciałem tu zaznaczyć że Fallen Order jest kupą, tylko że recenzenci wystawiają świetne noty, a gracze i tak się przyczepią pierdół i będzie zamęt :P