Wpis z mikrobloga

#gargamel
#polskiyoutube Czepianie się "Twoja twarz brzmi znajomo" i blackface przez tego gargamela jest idiotyczne. Co jest w tym rasistowskiego i niesmacznego? To jest problem historii USA,czy UK nie Polski. Czy jest to wyśmiewanie kogoś że koloru skóry? I jeszcze "słowo na n." Żeby się z tej poprawności nie posrał. Kolejny debil który wrzuca wszystko i wszystkich do jednego wora.
  • 12
@EissIckedouw: Kiedyś mówił w jakimś filmiku i napisał post, że Polacy nie powinni narzucać innym co mają robić "bo tak jest w Polsce" i że nie powinni mówić że coś jest najlepsze z Polski "bo ja jestem z Polski". Nie rozumie więc że tego typu poglądu na sprawę "blackface" USA nie powinno narzucać na innym i patrzeć przez swój własny pryzmat? W dzisiejszych czasach w USA "blackface" jest niemile widziany nie
@fm08: W sumie to ciekaw jestem jaki jest procent afroamerykanów (bo mam wrażenie że czarnoskórzy spoza ameryki mają to w dupie) którym to faktycznie przeszkadza i czy jest ich więcej niż losowych białasek z kaliforni którym by to przeszkadzało. Pamiętam na twiterze właśnie jakaś biała kalifornijka kiedyś napisała, że ubieranie kimona to też cultural appropriation i Japończykom będzie przykro z tego powodu xd
@fm08: Jak uslyszalem o tym blackfacie to wylaczylem ten pocisk po smieciu Dubielu. Garga to pieprzony lewus. Od lizania doopy Dianki kompletnie go zlewaczyło. Zresztą warszaffka tak ma, jest zajebiście poprawna politycznie, mimo ze kazdy kreuje sie na takiego indywidualiste.
@EissIckedouw: a ciekawe co sądzą o czarnych idolkach, które się wybielają?
Beyonce czy Rihanna np.? xD
e.....k - @fm08: Jak uslyszalem o tym blackfacie to wylaczylem ten pocisk po smieciu ...

źródło: comment_ZJE4LXywJDTipbCaZp2DHFR0H81XUQ6d.jpg

Pobierz
@ebismolarek: Dokładnie . To takie w stylu "warszafki". Coś jak ta Arlena Witt. 'Słowno na N". Normalnie można mówić słowo "nigga",czy śpiewać piosenki,tylko nie obrażać kogoś, a takie niewymawianie tego słowa w Polsce jest przykładem #!$%@? poprawności politycznej.
@fm08: tym bardziej, że ta Arlena to calkiem spoko babka, ale dziwi to spjerdolenie. O jacy my poprawni zajebiście i w ogóle. Tacy hamerykanscy, nie wolno obrazac murzynów, zwierzat i roslin xD
Dobra jest też babka z tego kanalu jakbyniepaczec, gdzie omawiaja seriale. Babka #!$%@? bodajze Rojsta albo Slepnac od Swiatel, bo tam sie poniza kobiety i traktuje je przedmiotowo, co nie przystoi zagranicznym serialom, jesli chcemy z nimi konkurowac xDDDD
@fm08: tak samo jak powiedział, że niech czarne charaktery odgrywają czarnoskóre osoby, czyli biały nie może robić cosplayów czarnych postaci przez swój kolor skóry, czysta definicja rasizmu xD Mam nadzieje że czarni białych postaci też nie mogą cosplayować. A przy n wordzie dał przykład pewdiepie, który nikogo tym nie obraził i do nikogo tego nie skierował tylko rzucił tym randomowo xD