Wpis z mikrobloga

Gorsi od gimbusów są zbuntowani nastolatkowie z pierwszej i drugiej klasy liceum. Flanele, koszulki z zespołami, rude włosy, eyelinery, czapki na długie włosy, rzemyki, rurki, fajki, spuszczone głowy, dziury, czerń, mrok i grzywki, które zasłaniają mordy. Do rozstrzału.

#szkola
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blaskun: ej no nie ogarniam logiki, mimo że jestem kobietą, zgodnie z tym, ktoś kto ma gorzej od niej, a mimo to sobie radzi powinien ją hejtowac, bo ona miała lepiej w zyciu, heh, chore:)
  • Odpowiedz
@rozszpunka: Czy miałam lepiej nie oceniaj, bo nie wiesz. :)

I nie chodzi mi o stan posiadania i to, co się w życiu ma, miało, przeszło. Mówię o rozsądku i dojrzałości, to są rzeczy niby powiązane, ale też w pewien sposób autonomiczne.
  • Odpowiedz
@rozszpunka: A ja ogarniam, ale mam na takie zachowania wywalone. :]

Żyj i pozwól żyć innym to moje motto i dopóki ktoś nie wpiernicza się w moje życie, to mnie jego zachowanie ani grzeje, ani ziębi. Jestem ostatnim człowiekiem który chciałby mówić ludziom co mają robić. Chociaż czasem mam z nich polew. :D
  • Odpowiedz
@simsoniak: Przecież nie możesz wymagać od gimnazjalistów problemów nieadekwatnych do ich wieku. Niemowlak płacze, kiedy jest głodny ale to nie powód żeby go hejtować, bo przecież Ty masz dorosłe problemy i nie płaczesz jak jesteś głodna :D
  • Odpowiedz
@Tokarz: Jak jestem głodna naprawdę to jestem też zmierzła i jest mi niedobrze. Głód i zimno to są dwa najgorsze stany jakie mogę odczuwać, wszystko co złe we mnie jest się wtedy uruchamia. :)
  • Odpowiedz
@simsoniak: No widzisz, niby błahe problemy, a wpływają na to jak się zachowujesz :D Ktoś mógłby powiedzieć - ona jest zmierzła i narzeka, bo jest głodna, a ja mam prawdziwe problemy i nie narzekam :D
  • Odpowiedz
@Tokarz: Ja swoje problemy przynajmniej szybko rozwiązuję - jem albo się ciepło ubieram i jestem zadowolona. A taki chodzi i robi z siebie ofiarę, choć i w brzuszku ma pełno, i szlugi w kieszonce, a jak marznie to na własne życzenie.
  • Odpowiedz