Wpis z mikrobloga

@Andreth: czemu w tym kraju wciąż kultywuje się jakieś średniowieczne podziały, lewica, prawica, wtf!? Nie można już stworzyć zdroworozsądkowej opcji, tylko zawsze kilka plusów plus oszołomstwo in minus?
  • Odpowiedz
gej nie moze by katolikiem


@joks: Ależ oczywiście, że może. Znakomita większość gejów w Polsce czy we Włoszech jest katolikami. Jako katolikiem jest, wedle nauki KK, każda osoba ochrzczona w obrządku katolickim. (Mam nadzieję, że ty nie jesteś katolikiem, przy takim poziomie ignorancji do do katechizmu katolickiego - cała ta forsa wydana na naukę religii jak krew w piach).
  • Odpowiedz
@Andreth: ja sam jestem homo i jestem ateuszem dla mnie bycie katolikiem będąc gejem to abstrakcja nie mógłbym wyznawać wiaty która uważa mnie za gorszego od innych i traktuje prawie jak podczłowieka tylko dlatego że jestem innej orientacji co większość
  • Odpowiedz
  • 0
@Andreth wiesz sa takie rzeczy jak przykazania, grzech cudzolozenia jest grzechem ciezkim. dla mnie osoby ktore lamia jedno z 10 przykazan i nie chca sie nawrocic nie maja prawa nazywac sie katolikami. wiare trzeba rozumiec i respektowac jej prawa a geje na pewno tego nie robia
  • Odpowiedz
Przypominam że w tym chlewie obsranym gównem uważa się nawet papieża za komuniste, sługę szatana bo nie idzie w jednej lini z lokalnymi biznes-szamanami i r---------a im biznes oparty na nienawiści, strachu i nienawiści do siebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@joks: a co kogo obchodzi co jest "dla ciebie"? Xd To jest największy problem jaki mam z katolami. Każdy jeden uważa, że on wie najlepiej jak się powinno być katolikiem i próbuje to narzucać innym...

Miłuj, k---a, bliźniego i tyle. To nie jest żaden konkurs.
  • Odpowiedz
@sow_hoz: Ależ rozumiem. Tłumaczę tylko koledze @joks, że kto jest ochrzczony jako katolik, jest uważany przez KK za katolika, a jeśli dodatkowo sam się identyfikuje jako katolik, jego "dla mnie to nie katolik bo..." ma taki sens jak "dla mnie jeden to nie jest liczba, bo jest za małe".

dla mnie osoby ktore lamia jedno z 10 przykazan i nie chca sie nawrocic nie maja prawa nazywac sie
  • Odpowiedz
@d1l3r: oceniłeś mnie nawet nie wiedząc kim jestem, dobry jesteś :D po drugie powinieneś uszanować moje zdanie ale chyba Ty masz problem z szacunkiem do drugiego człowieka, więc j---e od Ciebie hipokrytą.

@Andreth: doczytałem, kk nie odrzuca takich osób ale osoby takie chcąc być katolikami powinny żyć w czystości.
"22 Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! "
"29 Bo każdy,
  • Odpowiedz
doczytałem, kk nie odrzuca takich osób ale osoby takie chcąc być katolikami powinny żyć w czystości


@joks: Nie. Chcąc być w zgodzie z nauką KK powinny żyć w czystości. Katolikiem można być także grzesząc przeciw nauce KK (znakomita większość katolików jej nie przestrzega).

NB, jak tam u ciebie z masturbacją, zachowaniem dziewictwa do ślubu, nieużywaniem żadnych środków antykoncepcyjnych, chodzeniem w każdą niedzielę do kościoła? Bo wiesz, jeśli nie żyjąc w
  • Odpowiedz