Wpis z mikrobloga

Mirki, dlaczego #rozowepaski nie tylko #p0lka ale w ogóle kobiety mają takie parcie na ślub? Przecież zwykle to wygląda tak - po maks. roku bycia razem laska ciśnie chłopaka na pierścionek "o, ta już się zaręczyła, o, tamta też dostała pierścionek... Wiesz co, to ja już idę spać" "Ale jest 17" "DOBRANOC" xD No i gdy facet w końcu dla świętego spokoju wyda ładnych parę stówek w salonie jubilerskim w jakiejś galerii na złoty krążek z brylantem to oczywiście zachwyt, foty na fb "z moim NARZECZONYM". Ale spokój trwa krótko. Zwykle już po paru miesiącach "no to kiedy ślub, trzeba planować", "to po co się oświadczałeś?!". Facet najchętniej odpowiedziałby "dla świętego spokoju" bo mało który niebieski jest taki głupi, żeby w dzisiejszych czasach chcieć brać ślub przed 30. Znowu zatem dla świętego spokoju zgadza się na organizowanie ślubu, a raczej wesela, czyli spędu na 200 osób, na który pójdzie kilkadziesiąt tysięcy, żeby przez jedną pochleli, pojedli, potańczyli i pośpiewali głupie piosenki. Drony, prezenty dla rodziców, tańczenie w kółeczku, wiejski stół, oczepiny, sztuczne ognie, zimne ognie, fotobudki, no jak się można na taki cyrk godzić xD Gdyby to zależało od mężczyzny wesele wyglądałoby następująco
1. Sto lat.
2. Siedzimy i chlejemy.
3. Gdy wszyscy się pochleli to do widzenia.
Ale kobieta musi czuć się jak KSIĘŻNICZKA, to przecież JEDYNY taki dzień w życiu xD
Gdy ta komedia już się skończy to obowiązkowo foty na fb. Wejdźcie sobie na profile swoich koleżanek z licbazy czy studbazy. W większości wypadków w tle fota z jakiejś kiczowatej sesji ślubnej (ona w sukni ze swoim mężem na koniach, stoją razem w zbożu na polu, patrzą na zachód słońca) a w albumach zdjęcia z zaręczyn, ślubu, wesela, wieczoru panieńskiego... Facet wrzuci jedno takie zdjęcie dla świętego spokoju.
Czy tylko ja jestem taki z*ebany że uważam to wszystko za kiczowaty, idiotyczny cyrk, wymyślony przez kobiety dla podbijania sobie atencji? Jaki jest sens brać ślub w młodym wieku, jeśli w ogóle jest sens brać ślub? Przecież te wszystkie księżniczki w firankach z tonami szpachli na ryju mogą według rocznic ślubu liczyć zwiększające się rozmiary ubrań. I potem taki obrazek - Mirek 40 lat całkiem nieźle wyglądający, a obok niego gruba locha z krótkimi, czerwonymi włosami na jeża.
Nigdy się nie ożenię, nie dlatego że jestem przegrywem. Byłem kiedyś w związkach i zawsze było parcie na ślub, raz się nawet z głupoty oświadczyłem. Choćbym był z #rozowa 10/10 to odwlekałbym temat ślubu ile tylko się da, a gdyby się już nie dało zerwałbym.

#zalesie #zwiazki #logirozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 39
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: jeżeli mówi, że kocha to tylko mówi

jeżeli udowadnia to znaczy, że kocha

ślub to dowód bezinteresownej miłości ze strony mężczyzny taki sam jak rozdzielność majątkowa oraz dodatkowa intercyza przedmałżeńska jest dowodem bezinteresownej miłości ze strony kobiety
  • Odpowiedz
@niekibicujepilkarzom: dla mnie slub to branie odpowiedzialności za druga osobe. W przypadku choroby,kiedy trzeba podejmować decyzje, bez slubu jesteś osobą obcą,mozesz tylko stac i patrzec. A slubne cyrki to inna sprawa, jeszcze najlepiej jak zapraszają 200osob i niech rodzice płacą bo mloda para jest dorosła i bierze ślub :D
  • Odpowiedz
@cuxme: To co należy do faceta jest wspólne, to co należy do kobiety jest jej. Cześć kobiet nie rozumie że intercyza zabezpiecza obie strony, kolejna część dobrze wie jak to działa i nie chce jej podpisywać bo jest tego świadoma że przez to nie oskubie faceta w przypadku rozwodu. Natomiast są również Panie dla których intercyza to coś całkiem normalnego jednak takich to ze świecą szukać niestety.
  • Odpowiedz