Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowa nie chce zgodzić się na rozdzielność majątkową, mówi że związek to jedność a w takim wypadki jej ślub nie jest do niczego potrzebny (???). Ja nie chcę mieć wspólnoty bo ona w ogóle się nie rozwija zawodowo, mimo że ma prawie 30 lat to nie ma w ogóle żadnego majątku, ja będąc niewiele od niej starszym mam majątek o wartości 700.000 zł. Jest jeszcze jedna rzecz która zniechęca mnie do wspólnoty majątkowej, jej wszystkie koleżanki z którymi się spotyka nie są w związkach ze zwykłymi chłopakami tylko każdy z nich to zawsze jest jakimś kierownikiem, szefem itd. mimo że ona są szarymi myszami. Jak to ugryźć?

#zwiazki #slub #malzenstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 127
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak przyjdą dzieci to będziesz musiał utrzymywać i będziesz miał #!$%@? do gadania - a jak Ci to nie pasuje to lepiej sobie zostań singlem i chodź na dziwki.
Małżeństwo to jedność i na tym to polega - wchodzicie w rodzinę, dzieci i tu nie ma miejsca na #!$%@? dżolero co zarabia fortunę i chce mieć to tylko dla siebie i liczyć każdy pieniądz, rozliczać się z każdej pizzy na
@AnonimoweMirkoWyznania: Ile masz lat, że zadajesz takie głupie pytania (mam 35 lat i nie wiem po co to komentuję) xD ??
Teza:
Jesteś dzianym informatorem 15k, bo tych 700 tysi to ci rodzice nie dali. Nie jesteś więc głupi, może nawet jesteś inteligentnym człowiekiem.

Wniosek:
Jak kochasz kobietę to ..uj cię powinna obchodzić twoja kasa (UWAGA, to działa w obie strony). A nie pomyślałeś o tym, że ona się wqrwia/jest jej
@bedist: Bo jestem niewierzący. Ciąganie mnie po kościołach. Jak nie wieże w te bajki ;p To jest główny powód. Obecnie mam podobna sytuacje. Pracuje na kierowniczym stanowisku. Nie na powodzenie nie narzekam. Tylko jakość potencjalnych adoratorek.