Wpis z mikrobloga

@stokrotka530: przecież wiadomo, że się ukrywa, bo nie chcieli, żeby powiązano go z tym vanem. Ta baba w sklepie go rozpoznała. On sam mówił Eliottowi, że chciałby uciec od tych problemów i zniknąć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lance21 jak to Leon? To się nie spina. Trenton wysłała maila "osobie, której ufa" info, że dane można odszyfrować, a w tym samym czasie Leon był z nimi na pustyni i kazał kopać dół.
  • Odpowiedz
@stokrotka530:
1) nie wiadomo czy Wellick jest 3. osobowością - możliwe, ale nie pewne. Jeśli tak - był na raz postrzelony (Wellick) i nie postrzelony (Elliot, MrRobot). Acz dobrze się to komponuje już od S1E2.
2) równie dobrze może to być Sam Sepiol - S1E5
  • Odpowiedz
@Lance21:

Esmail also said "the other one" has been in place since the very beginning of the series, which means there should be plenty of evidence to be gleaned from previous episodes — Esmail even confirmed so. "You guys could technically figure it out because it's been in the show the whole time," he told THR.


Jeśli Sam nie ściemnia, to wg mnie wyklucza Leona, którego nie było w s1.
  • Odpowiedz
@Lance21: Nie mam pojęcia :d wszystko mi nie pasuje. Jeden z oczywistych wyborów, to my - widzowie, ale nie wiem jak to obronić. Nie wiemy co Vera powiedział, chyba że gdzieś w tych wszystkich easter eggach w necie znalazłaby się jakaś notka/mail/whatever od Darlene.
  • Odpowiedz
@uhu8: Mi osobiście wydaje się, że postać Sama Sepiola była stworzona na szybko w Wikipedii przez Mobleya, aby Elliot mógł dostać się do Steel Mountain jako ktoś znany i ważny.
  • Odpowiedz