Wpis z mikrobloga

Dobra, mam dosyć grania w #overwatch z dziesięciolatkami! Grasz w ołwerłocza? Szukam właśnie Ciebie! #ogloszenie mam pięćdziesiątyktóryś poziom, najczęściej gram Moirą, lubię zabijać, ale umiem też leczyć.
  • 23
@estetka: postaraj się z rankedami, bo jak na początku wylądujesz w niskiej randze, to będziesz z niego wychodzić przez miesiące, a poziom i średnia wieku w brązie/srebrze jest właśnie ~10 letnia.
Ja mógłbym dołączyć, o ile różnica poziomów nie będzie zbyt duża i gra nie pozwoli, a tak to jestem w miarę dostępny, tylko głosowo przez jakiegoś Discorda ;-)
@estetka: no to czeka cię małe piekło, jeśli chcesz dotrzeć do choćby platyny, bez ogarniętej ekipy zajmie to miesiące :-( ale to też samemu trzeba ogarniać, więc ćwicz, oglądaj co nieco YT i graj lepiej niż pozostali. Ja też gram głównie jako healer i patrząc na grę ludzi w zespole z samego tyłu, szlag mnie trafiał i w sumie to w wysokim goldzie/platynie często wciąż trafia.. obecnie jako healer mam ~2500
@mojemacki: mam bindy przy myszce na czat w grze i drugi na Discorda, a sam Discord jakoś tak fajniej nadaje się do zbierania ekipy i samego grania :) do tego nie możesz być w grze osobno na grupowym i zespołowym czacie, a tak się da, plus gadanie po polsku do swoich kiedy chcesz