Wpis z mikrobloga

@metaxy: Korzystając z okazji, zadowolony jesteś z tego tribana? Jako jeden z niewielu jesteś w stanie obiektywnie wypowiedzieć jako, że masz do porównania sprzęt z wyższej półki.
@metaxy: ostatnio widziałem SKS stingray na fuji jari 1.5 gdzie oponki to panaracer gravelking sk 700x35c dokładnie takie błotniczki: https://allegro.pl/oferta/blotniki-pelne-sks-stingray-kola-28-45mm-szare-7671063135
było jeszcze po parę mm luzu z każdej strony. Te które wkleiłeś z deca wyglądają na dłuższe dzięki czemu spod przedniego będzie mniej chlapało na korbę.

A jeszcze zapytam o oponki, czy jesteś pewien że 4seazons da radę w zimie? po kostce zmrożonej może być ślisko, nie myślałeś o czym z
Korzystając z okazji, zadowolony jesteś z tego tribana?


@chosenon3: mało nim do tej pory jeździłem, bo była sucha pogoda. Dokładniej powiem Ci po zimie. Czuć, że jest cięższy i trochę nie moja pozycja i jeszcze jest szansa się przyzwyczaić. Ale jak mówię - za mało km, cały czas jeździłem w zasadzie BH. Triban ma zrobione maks 500km.

A jeszcze zapytam o oponki, czy jesteś pewien że 4seazons da radę w zimie?
Triban RC520


@metaxy: Czekam w takim razie. Słyszałem, że ze zmianą opon czy dętki na tych kołach jest przekosmiczny problem, a same opony potrafią wybuchnąć w garażu przy postoju. Spotkałeś ten problem u siebie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SnikerS89: błotniki od @trace_error są u mnie. Niestety u mnie też się nie nadają do mojej ramy. Coraz więcej widzę mankamentów w London road od plantex. Gdzieś musieli zejść z ceny ale żeby na projekcie ramy...
Słyszałem, że ze zmianą opon czy dętki na tych kołach jest przekosmiczny problem


@chosenon3: jest trudno. Na Mavic czy DT zakładam Conti w 30 sekund. Tutaj najpierw męczyłem się pół godziny, ale jak podszedłem do tematu inaczej (dużo naciągania po obwodzie) to już 2-3min i da się założyć.

same opony potrafią wybuchnąć w garażu przy postoju. Spotkałeś ten problem u siebie?


@chosenon3: Tak, jedna mi wybuchnęła i jest rozdarta. Idzie
@metaxy: mam sks longboard 45 mm i teraz nawet z takimi samymi oponami jakie chcesz założyć, czyli Conti 4season 32c i są akurat. Wcześniej jeździłem z 35c i to już był maks dla tych błotników, czasem druty obcierały na dziurach. Jeśli chodzi o same błotniki - dupa sucha, buty suche, a rower względnie czysty. Na dziurach latają i z tego powodu teraz celowałbym w jakieś aluminiowe. Poza tym pierwszy montaż to
@fenter @metaxy: W przypadku tarczowych hebli prawie zawsze trzeba podginać druty. Ja takowych nie mam, montaż błotników SKS oceniam bardzo pozytywnie, bo można je bardzo ładnie spasować z profilem opony - wygląda to po ludzku, a nie prześwity z jednej strony inne niż z drugiej.

SKS Bluemels są w samie dosyć sztywne, bo są wykonane z kompozytu - alu powleczone plastikiem (tak jak na załączonym zdjęciu), stąd też i cena w
Ajtos - @fenter @metaxy: W przypadku tarczowych hebli prawie zawsze trzeba podginać d...

źródło: comment_EJr7lPdv1efLBYnshHL7qg1FyY946BZ2.jpg

Pobierz