Wpis z mikrobloga

Czy wy też tak macie/mieliście, że mając po te 16-18 lat mogliście wypić po 8 piw + ćwiartkę i na następny dzień było bajlando, a teraz mając 21 wiosen wypije 3 piwa i na następny dzień jestem chory ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po wódce też, ale nie tak bardzo, jedynie po rumie czy whisky jest spoko
#alkohol
  • 72
  • Odpowiedz
@Szuszwol: Ja skończyłam w tym roku 27 i jedyne co chleje to somersbu ( ͡° ʖ̯ ͡°) wino przestało mi już smakowac. Do 25 roku życia mogłam lać czysta wodę w gardło i to dużo dużo, a teraz zdycham po dwóch butelkach wina. Dobrze ze somersbu dobrze wchodzi xD
  • Odpowiedz
To akurat rozumiem, ale bardziej chodzi mi o to że kiedyś waląc kilka piw za 2 zeta (Wojaczek <3) człowiek był panem świata a teraz zwykła warka w ilości 3 odbiera mi radość wolnego poranka


@Szuszwol: No cóż, tak to działa. Na pocieszenie powiem, że będzie tylko gorzej.
  • Odpowiedz
Zależy od trybu życia> metabolizm, regeneracja. Często ludzie którzy baaardzo dużo trenują (nie mówię o siłowni) musza od razu wjeżdżać na wysoki procent, bo niskim mogą mieć problem się ‚porobic’ ze względu na przemianę
  • Odpowiedz