Wpis z mikrobloga

Czy wy też tak macie/mieliście, że mając po te 16-18 lat mogliście wypić po 8 piw + ćwiartkę i na następny dzień było bajlando, a teraz mając 21 wiosen wypije 3 piwa i na następny dzień jestem chory ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po wódce też, ale nie tak bardzo, jedynie po rumie czy whisky jest spoko
#alkohol
  • 72
  • Odpowiedz
@Sikorka2017: To akurat rozumiem, ale bardziej chodzi mi o to że kiedyś waląc kilka piw za 2 zeta (Wojaczek <3) człowiek był panem świata a teraz zwykła warka w ilości 3 odbiera mi radość wolnego poranka, nie mówiąc o tym, że nie jestem jakiś stary
  • Odpowiedz
  • 17
@Szuszwol po 30 jak pije sobie piwko w domu oglądając jakiś serial to głową zaczyna mnie boleć zanim skończę pierwsze. Na serio. Dlatego odpuściłem i jak mam ochotę to pije Lecha free, który imo jest najlepsza imitacja piwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szuszwol: musisz zacząć pić coś lepszego. Kac po słabym alko jest zawsze gorszy niż po czymś lepszym. Np wypicie 3 tanich sikaczy (dajmy na to harnaś) kończy się gorszym kacem niż wypicie 3 przyzwoitych piwek (powiedzmy Miłosław). Nawet lepsze piwa tej samej firmy będą się różnić w tej kwestii (np żubr i książęce). Wynika to z procesu warzenia piwa, te tanie są warzone szybciej, taniej, w wyższej temperaturze co powoduje powstanie
  • Odpowiedz
@Szuszwol: protip który zdradziła mi kumpela, która w niedzieję imprezuje do 00:00 a w poniedziałek jest normalnie rano w robocie:
oprócz picia alkoholu trzeba pić dużo wody pomiędzy i zajadać jedzeniem to wtedy kac jest mniejszy bo organizm mniej oberwał
  • Odpowiedz