Wpis z mikrobloga

  • 4
@Krabowski no i pół Francji albo więcej wsadzą do więzień? Według twojej logiki ? Jakoś pomimo zamachów Francuzi mają do czynienia z większością niekryminalną i stąd ta ocena.
  • Odpowiedz
@KolskiRoman: No własnie niestety stąd te wyniki, Polacy nie znają muzułmanów mieszkających w Polsce i mają o nich opinię wyrobioną na podstawie informacji z telewizji o Państwie Islamskim, Al-Kaidzie i zamachowcach z Europy Zachodniej i Rosji.
  • Odpowiedz
@dwa_szopy: Od razu milion procent #!$%@?. Oczywiście, po części masz rację bo u nas muzułmanów jest mało. Mamy naszych Tatarów ale teraz w niemalże w każdym mieście powyżej 15 tys mieszkańców na każdym skrzyżowaniu jest buda z kebabem więc nie mów, że 90 procent Polaków muzułmanina nie widziało...
  • Odpowiedz
@koneser_azbestu: w moim mieście mieszka kilkunastu, może nawet kilkudziesięciu i w sumie są spoko tzn nie odstają od reszty mieszkańców, jednego nawet lubię bo jest po prostu sympatyczny. Jednakże nie chciałbym takiego multi-kulti jak jest we francji. Tak jak jest teraz jest ok.
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: Słuchaj, same u mnie.
Mam nawet w szkole muzułmankę, normalna uchodźczyni. Do polski chyba z matką i rodzeństwem przybyli. Cicha, spokojna, całkiem zasymilowana więc nic do niej nie mam. A co do kebabów to czasem kultura większa niż w niektórych typowo polskich restauracjach.
Dopóki ludzie nie są dupkami i fanatykami to mogą wierzyć w co sobie chcą, mi to nie przeszkadza. Co do multi-kulti... najlepiej żeby kultury miały ze sobą
  • Odpowiedz
@dertom We Francji chcą zacząć badać wszystkie dzieci na anemię sierpowatą żeby nie było żadnych oficjalnych statystyk według których w niektórych rejonach 50% noworodków ma oboje rodziców spoza Europy, biali i mieszańce na to nie chorują
  • Odpowiedz