Wpis z mikrobloga

Wczoraj się utwierdziłem, że podstawowy pad do #xboxone to takie ścierwo, że o matko bosko co to się stanęło xD

Plusy pada (podstawowego) do xo:
- triggery

Minusy:
- plastik zrobiony z butelek po helenie winogronowej
- analogi są tragiczne, wciskanie ich to patologia
- ten ergonomiczny układ analogów po 2 godzinach zmienił się w tragedię
- obudowa na łączeniach jest ostra, przez co wbija się w skórę
- ogólne spasowanie - ŻENADA
- analog lewy jest zbyt wysoko i sam drążek też jest zbyt wysoki - niewygodne.

Dla porównania grałem dwie godziny padem Elite (ten droższy, w etui. Nie pamiętam jak.sie nazywa dokladnie)
Z nim już jest lepiej pod względem spasowania i jakości ale dalej jest niewygodny.

Oba pady trzyma się w dłoniach jak burgera xD

Podtrzymuje więc moje zdanie:
Pad od #ps4 jest dużo lepszy i wygodniejszy. Spasowanie, wykonanie i ergonomia jest kilka poziomów wyżej.
Jedyna rzecz, którą chciałbym mieć w padzie do PS4 to te triggery z xo.

Jeszcze krótko o jednej sprawie.
Pad od xo grając w nowe #callofduty okrutnie męczy dłonie. Dwie godziny to dramat.
Tekken na tym padzie to porażka xD nawet nie chce mi się komentować.
Gry wyścigowe nawet ok.

Zacznijmy wojnę xD

#xbox #playstation #ps4 #xo #xboxone #gry #konsole #takaprawda #callofduty #cod #tekken

Najlepszy pad to ten od

  • PS4 40.3% (182)
  • XONE 59.7% (270)

Oddanych głosów: 452

  • 43
@mechaos: Pad od x1 jest na pewno większy i przez to przynajmniej dla mnie dużo wygodniejszy. Dodatkowo działa dłużej na baterii niż DS4 i ma wklęsłe analogi co dla mnie jest zaletą. Natomiast przyciski X,A,B,Y to jakiś żart, jakby ktoś do pada przykleił cukierki, zbyt duże, wypukłe i mega siermiężne. Sama faktura plastiku kontrolera przypomina tandetne pudełko na drugie śniadanie, grip jest zerowy i mimo że można się przyzwyczaić to pirwsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeterPolska: i to jest głos użytkownika a nie fanbojstwo!
Nie rozumiem jak ms mógł dopuścić do wsadzania w pudełko tak źle zrobionego kontrolera.
Napiszę jeszcze raz: triggery są świetne, na prawdę zazdroszczę ale reszta jest mega meczaca.
@mechaos: Mam wszystkie konsole i od Nintendo to największy badziew. Tam to boli po 1h grania już i nie dasz rady grać dalej bez przerwy. Kolejny to DS który dla jakiś karłów jest zrobiony. Małe przyciski, jakiś leciutki i w dodatku panel dotykowy lata jak #!$%@?*y i też świeci w nocy i wkurza. Za to pad od Xbox to jak dla mnie oferuję najlepsze doznania. Lepiej mi się gra z takim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@billy0o: mam takie łapy, że jak bym złapał twoja dziewczynę za cycka to bym wskazującym ją po plecach mógł podrapać jeszcze xD

Nie no, sorka. Serio mam wielkie grabie :D
@mechaos: nawet smiechlem XD nie wiem dla mnie ten pad on ps4 jest malutki i szybciej mi sie rece meczyly, XONE po prostu lezy w grabach, tego od PS trzeba trzymac. Zgodze sie tylko z poprzednikiem ze cukierkowe przyciski sa #!$%@?.