Wpis z mikrobloga

Wczoraj się utwierdziłem, że podstawowy pad do #xboxone to takie ścierwo, że o matko bosko co to się stanęło xD

Plusy pada (podstawowego) do xo:
- triggery

Minusy:
- plastik zrobiony z butelek po helenie winogronowej
- analogi są tragiczne, wciskanie ich to patologia
- ten ergonomiczny układ analogów po 2 godzinach zmienił się w tragedię
- obudowa na łączeniach jest ostra, przez co wbija się w skórę
- ogólne spasowanie - ŻENADA
- analog lewy jest zbyt wysoko i sam drążek też jest zbyt wysoki - niewygodne.

Dla porównania grałem dwie godziny padem Elite (ten droższy, w etui. Nie pamiętam jak.sie nazywa dokladnie)
Z nim już jest lepiej pod względem spasowania i jakości ale dalej jest niewygodny.

Oba pady trzyma się w dłoniach jak burgera xD

Podtrzymuje więc moje zdanie:
Pad od #ps4 jest dużo lepszy i wygodniejszy. Spasowanie, wykonanie i ergonomia jest kilka poziomów wyżej.
Jedyna rzecz, którą chciałbym mieć w padzie do PS4 to te triggery z xo.

Jeszcze krótko o jednej sprawie.
Pad od xo grając w nowe #callofduty okrutnie męczy dłonie. Dwie godziny to dramat.
Tekken na tym padzie to porażka xD nawet nie chce mi się komentować.
Gry wyścigowe nawet ok.

Zacznijmy wojnę xD

#xbox #playstation #ps4 #xo #xboxone #gry #konsole #takaprawda #callofduty #cod #tekken

Najlepszy pad to ten od

  • PS4 40.1% (180)
  • XONE 59.9% (269)

Oddanych głosów: 449

  • 43
@PeterPolska: zależy jak grasz ja te przyciski X A B Y na padzie wciskam wskazującym zeby palec mieć cały czas na spuście (fpsy mnie tego nauczyły) i przez to ze w dualshocku są płaskie cieżko mi tak grać ( ͡° ʖ̯ ͡°) taki scuf dla ubogich XD #pdk
@mechaos: Całkowicie odwrotne doznania miałem jak przesiadłem się z ps3 na xbo i po 3 tygodniach jak odpaliłem ps3 to zastanawiałem się jak można na takim gownianym padzie grać. Ty całe życie PS mam rozumieć?
@mechaos: Zgodnie z przewidywaniami. Xboxowy pad wygra każdą ankietę. Nawet mimo to, że obserwujących tagi Xboxowe jest prawie 3 razy mniej niż PS, to i tak większoć wie o wyższości Xbox Controllera, zwłaszcza jeśli chodzi o ergonomię.