Wpis z mikrobloga

@Mnichuy: No czytałem i jak wspominałem, brak swobody w tych kwestiach jest mocno #!$%@?.

@system_hydroponiczny: Nie wiem w takim razie co sobie wyobraziłeś - że tu ludzie mówią o sraniu siedząc jedno drugiemu na kolanach, na fotele w salonie czy jak? xD Co to znaczy "zachowywać dla siebie"? We wspólnym życiu to przecież oczywiste kiedy ktoś się załatwia, szczególnie jeśli puszcza przy tym wodę albo włącza muzykę (to jest dopiero
@Elaviart: Nie, to ty się zatrzymałeś na poziomie wsioka. Tak samo jak jak ludzie srają starając się to robić względnie bez widowiska, tak samo sikają po ściance a nie jak koń żeby zaprezentować jaki to jest wykopowy alfa XD, tak samo nie bekają przy ludziach nawet jakby chcieli, nie kichają na spotkaniu jak zwierzęta. Każdy robi jak uważa, ty możesz nawet ze swoją lochą nawzajem sobie dupy podcierać, co mnie to
@Elaviart: nie widzisz różnicy w pierdnięciu gdzieś obok w miarę dyskretnie, a celowym i obrzydliwym kierowaniu dupska w stronę jej uda, i robienie to najgłośniej jak się da?
Tak samo jak jak ludzie srają starając się to robić względnie bez widowiska

ty możesz nawet ze swoją lochą nawzajem sobie dupy podcierać,


@system_hydroponiczny: o rany koleś, co jest z tobą nie tak? xD jesteś jakimś fetyszystą, że takie pomysły ci się roją? Co to znaczy robić ze srania widowisko? Masakra xD

@Mnichuy: pierdziec dyskretnie oznacza wstrzymywać czyli nie posiadać swobody w tym temacie. To mnie intryguje wszak chodzi o
@Elaviart: Ja jestem chory? Przecież to ci co z opa laski bekę kręcą wypisują jak to są w kwestii srania wyzwoleni, zero krępacji, nawet jak ona pod prysznicem to on wali, luz total XD Wykopki i ich standardy związkowe to niekończąca się beka
@system_hydroponiczny: No bo marnowanie wody żeby zagłuszać dźwięki towarzyszące defekacji we własnym domu to jest powód do beki. Jeśli dla Ciebie alternatywą jest wzajemne podcieranie sobie dupy i robienie ze srania "widowiska" no to ewidentnie coś jest z tobą mocno nie tak. Wskazuje na to obszerna liczba obleśnych wyobrażeń i skojarzeń, którą podzieliłeś się w tym temacie ze wszystkimi.

@Mnichuy: To masz bardzo niezdrowe podejście. Gazy jelitowe są naturalną rzeczą