Wpis z mikrobloga

@zycietokuj: Śniadanie jajecznica 5 jaj plus kawałek boczku, dwa obiady po 100 gr. Ryżu plus 200 gr. Mięsa, surówka, kolacja twarożek 200gr z oliwą lub śmietaną. Już masz dietę. Tyjesz to ucinasz tłuszcz i zamiast boczku szynka do śniadania albo chudsza śmietana albo chudsze mięso do obiadu. Dalej tyjesz to obcinają węglowodany z obiadu. Nic nie liczysz.
  • Odpowiedz
@KarlLagerfeld: Dobra morda chadzie, nie wiesz jak to jest. Zamieńmy się ciałami to wtedy dopiero zobaczysz jaki to trud. A ćwiczenia robiłem dobrze, zgodnie z radami ekspertów, więc póki sam nie poznasz jak to jest być #!$%@? odpadem genetycznym, nie zrozumiesz i będziesz żyć w swoim świecie "wszystko można osiągnąć jak sie tylko chce".
  • Odpowiedz
@zycietokuj: Co ty koleś #!$%@? XD dieta to najlepsze co mnie spotkało. Aktualnie jestem na redukcji a rano jadlem wlasnie jajecznicę z boczkiem 3 całe jajka+2 białka, drugie sniadanie twaróg 120g borówki i wszystko #!$%@? sosem karmelowym z kfd. Obiad #!$%@? kozackie #!$%@? w kosmos wrapy z sosem czosnkowym(2x 150g indyka i warzywa) a do tego wszystkiego #!$%@? 3 tosty z serem mozarella i krakowska. Zostało mi 400 kalorii to se
  • Odpowiedz
@zycietokuj: a co nie pasuje wykopkowi w tej diecie, pytam poważnie, bo może skorzystam z jakichś sugestii? Po co moje zdjęcie? wiesz jakie mam cele? staż? kontuzje, wykluczenia? Mam 187 cm ważę 84 przy bf 12-15, przy wieku 37 lat wyglądam lepiej niż 99 tatusiów dwojga bombelków. Na razie nie chodzę na siłownię, mam ją w domu.
  • Odpowiedz
@kuncfot: ale czemu sie tak ekscytujesz odrazu ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu jestem ciekawy czy rzeczywiscie korzystasz z takiego jadlospisu przy treningu na silowni.

187 i 84kg, to raczej wolisz miec smukla, zdrowa sylwetke niz byc, krotko mowiac, wiekszy. nie jestem pewny czy jesli ja raczej celuje w wariant drugi to taka dieta by dawala efekt. chociaz dlugo nigdy nie trenowalem, wiec moze nie mam racji
  • Odpowiedz
@zycietokuj: Masz rację, trochę niepotrzebnie się podekscytowałem ( ͡º ͜ʖ͡º) czy będę większy, to kwestia tylko - jak zauważyłeś - dodania węglowodanów, czy zastąpienia ostatniego posiłku bardziej węglowodanowym w typie płatki owsiane, naleśniki, wszystko oczywiście ze "zdrową dostawką". Ja przedstawiłem schemat łatwego i szybkiego żarcia. Obecnie mam sylwetkę smukłą, wolał bym inną, ale neurochirurg tylko na mnie czeka, aż zacznę robić martwy ciąg. Nawet przy przysiadach
  • Odpowiedz