Wpis z mikrobloga

Ostatnio dużo tu natalistów próbuję przekabacić jedyną słuszną prawdę. W pewnym momencie przestałam im już odpowiadać. Nic nie dotrze, jeśli ich narracja będzie brzmiała JA JA JA. Mój pusty dom, moja miłość do przelania. Plus można przeczytać tu takie głupoty na temat antynatalizmu że odechciewa się wchodzić w dyskusję. Przydałoby się najpierw dowiedzieć o czym mówimy, a potem otwierać posty w dedykowanym tagu, ale w sumie nie o tym chciałam pisać xd

Czy wy wiecie co to znaczy śmierć głodowa krowy rozpłodowe? Czy tak trudno wam zrozumieć, że jest coś jeszcze na tym świecie oprócz waszego marzenia o stworzeniu domku? Ludzi jest 7 000 000 000: dużo za dużo, dużo cierpi. I nie ważne czy są w Azji Afryce czy Polszy: wasze potencjalne dzieci tak samo będą jadły, srały, produkowały zanieczyszczenie i korzystały z usług swoich rówieśników w Chinach czy Bangladeszu. Produkujecie nowe potrzeby i przykrywacie tą planetę kolejną warstwą gówna. I nie, nie dla waszych dzieci, bo w momencie decyzji nie ma żadnych waszych dzieci. Jest tylko wasza potrzeba zabawy w tatusia i mamusię. I jeszcze że robicie coś dla kogoś XD Świat nie potrzebuje waszych dzieci, wręcz przeciwnie, zanieczyszczacie ten świat. Wasze dzieci nie mają żadnych potrzeb zanim ich nie spłodzicie. Za to są setki milionów na które (skoro tak bardzo chcecie "nie żyć dla siebie" "dać komuś szansę" ) możecie przelać całość funduszy które poświęcilibyście na swojego kaszojada. Tylko wtedy nie będzie bucików, tetrzyków, placów zabaw ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ciekawe że ten wasz altruizm przestanie działać.
I jeszcze to że macie dobre geny XD Bardzo pomogą przy niedotlenieniu czy milionie innych chorób, ale nie, wy przed wszystkim obronicie XD
Dobra już nieważne

Życie to cierpienie. To, że wy widzicie tylko swoją pełną michę nie znaczy że życie jest piękne. Żyjecie zasobami trzeciego świata (ja też) mimowolnie a jeszcze chcecie napędzać tą brutalną machinę rozmnażając się jak zające bo dzieci to cud. Nigdy nie byliście głodni. Głód to prawie najgorsze cierpienie, jedna z najbardziej okrutnych śmierci. Wiecie ile teraz osób głoduje? Wiecie że ta liczba rośnie z roku na rok? Bo trzeci świat rozmnaża się, dokładnie jak wy. Ale wy go eksploatujecie, wy nie pomagacie tym dzieciom które wcale się na ten świat nie prosiły, wy wypluwacie nowych ludzi do niepewnego świata. Dziś głód jest tam, a zagwarantujecie mi że za 10 czy 20 lat nie będzie go w Europie? Zresztą co za różnica? Osoby cierpiące na całym świecie są jakoś mniej realne niż ty?

Rozmnażanie trzeba zatrzymać. Mówiąc, że życie jest piękne i piękne są chwile i trzeba się rozmnażać, mówicie że te 821 000 000 głodujących osób jest warte tego że spędzicie miły wieczór w kinie ze swoją drugą połówką.

Przynajmniej pogódzcie się z tym: ani świat, ani nieistniejące dzieci nie potrzebują być tu sprowadzane. Potrzebujecie tego tylko wy i wasza zwierzęca natura. Macie gdzieś innych ludzi. Jesteście najgorszym typem egoisty. Po pierwsze nic im nie zapewnicie jak wam się wydaje, po drugie nie w tym rzecz. One nie potrzebują żeby im coś zapewnić.
#antynatalizm #swiat #efilizm #bekaznatalistow
Pobierz M.....D - Ostatnio dużo tu natalistów próbuję przekabacić jedyną słuszną prawdę. W pe...
źródło: comment_mY36xg7uok9LH4Hcf39FhNNS9x3veByd.jpg
  • 159
jeżeli uważasz że świat jest źródłem cierpienia, dla ciebie, innych, tych którzy żyli, żyją i będą żyć sensownym zdaje się działać w kierunku aby kiedyś nim nie był.


@cyrkon: ale co ty pieprzysz, razem z kolegą @mav matka natura nigdy na to nie pozwoli. Nie zmienisz mechanizmów życiowych.
W przyrodzie musi być równowaga, co za tym idzie wykluczenie i cierpienie jednego, dla szczęścia drugiego.
W jaki sposób chciałbyś przekabacić matkę naturę
@MPXD: @HAL__9000:@fapowiczowski:
Nie wiem czemu tylko pomijacie fakt że życie nie powoduje tylko cierpienia ale też wszelkie dobre uczucia i przeżycia. Bez niego niego nie będzie ani jednego ani drugiego. Wolę coś niż nic.

Dlaczego lepiej nie będzie? Postęp mimu wielu potknięć idzie do przodu.
@cyrkon: Bo jeszcze nie miałeś okazji zaznać "niczego". Nasz umysł raczej nie potrafi tego pojąć a prymitywne instynkty kierują nas wyłącznie ku rozmnazaniu i trzymaniu się życia kurczowo, tak jesteśmy zaprogramowani, jak wszystkie zwierzęta. Żeby nie było, sama pragnę mieć kiedyś dziecko, ale nie dorabiam do tego jakichś ideologii, po prostu to moja egoistyczna potrzeba i tyle. Głównie dlatego anty tak się śmieją z natalistow - bo próbują swoim instynktom przypisać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fapowiczowski:

czym według ciebie są ,,różowe poglądy" ? Wiem,.że chodzi o poglądy kobiet, ale objaśnij, trochę mnie rozśmieszyłeś xD

Jeśli uwierzyłeś dżenderystom, że płeć to konstrukt społeczny, wtedy faktycznie to może śmieszyć ;)
życie nie powoduje tylko cierpienia ale też wszelkie dobre uczucia


@cyrkon: skąd się biorą te wszelakie dobre uczucia? Jak sądzisz? Pojawiają się one wtedy, gdy robisz coś co sprzyja przeżyciu twoich genów. Ale co z tego, skoro i tak koniec końców musisz polec. Twoim zdaniem warto jest cierpieć, aby przeżyć tych kilka chwil szczęśliwych dziennie? Warto skazywać na pewny ból i cierpienie, dla tych kilku radosnych chwil? Po co?
Leczcie się,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Byle kto tego nie zrozumie. Współczuję.

@fapowiczowski: uu mamy tutaj freethinkera xD typie wszysct to rozumieja tylko maja #!$%@?, bo nie ma innej drogi. Antynntalizm to nie jest rozwiazanie tylko ucieczka od problemu.
wszysct to rozumieja tylko maja #!$%@?


@Mav: no właśnie, egoizm.

Antynntalizm to nie jest rozwiazanie tylko ucieczka od problemu.


antynatalizm to jest środek zapobiegający problemom, które tworzy natalizm.
Chorobie lepiej zapobiegać, niż później leczyć. Jak można tego nie rozumieć w dobie internetu, mając podgląd na cały świat dookoła.
A w rozwiązania problemów to się możesz bawić, na skalę globalną to nie da nic, bo z naturą nie da się pójść na
Chcę, żeby mój naród przetrwał


@WszechpolakMW1: po co ci to głupcze?
Nie miałeś wpływu gdzie się urodziłeś, więc czemu bycie Polakiem jest dla ciebie powodem do masturbacji?
Haha to absurdalne. Umrzesz i nie będzie miało dla ciebie żadnego znaczenia czy twój naród przetrwa czy też nie.
Logiki i sensu w twojej wypowiedzi jest tyle co w wypowiedzi ,, chciałbym żeby posiadacze mojego koloru włosów a więc bruneci przetrwali, dlatego antynatalizm jest