Wpis z mikrobloga

Ostatnio dużo tu natalistów próbuję przekabacić jedyną słuszną prawdę. W pewnym momencie przestałam im już odpowiadać. Nic nie dotrze, jeśli ich narracja będzie brzmiała JA JA JA. Mój pusty dom, moja miłość do przelania. Plus można przeczytać tu takie głupoty na temat antynatalizmu że odechciewa się wchodzić w dyskusję. Przydałoby się najpierw dowiedzieć o czym mówimy, a potem otwierać posty w dedykowanym tagu, ale w sumie nie o tym chciałam pisać xd

Czy wy wiecie co to znaczy śmierć głodowa krowy rozpłodowe? Czy tak trudno wam zrozumieć, że jest coś jeszcze na tym świecie oprócz waszego marzenia o stworzeniu domku? Ludzi jest 7 000 000 000: dużo za dużo, dużo cierpi. I nie ważne czy są w Azji Afryce czy Polszy: wasze potencjalne dzieci tak samo będą jadły, srały, produkowały zanieczyszczenie i korzystały z usług swoich rówieśników w Chinach czy Bangladeszu. Produkujecie nowe potrzeby i przykrywacie tą planetę kolejną warstwą gówna. I nie, nie dla waszych dzieci, bo w momencie decyzji nie ma żadnych waszych dzieci. Jest tylko wasza potrzeba zabawy w tatusia i mamusię. I jeszcze że robicie coś dla kogoś XD Świat nie potrzebuje waszych dzieci, wręcz przeciwnie, zanieczyszczacie ten świat. Wasze dzieci nie mają żadnych potrzeb zanim ich nie spłodzicie. Za to są setki milionów na które (skoro tak bardzo chcecie "nie żyć dla siebie" "dać komuś szansę" ) możecie przelać całość funduszy które poświęcilibyście na swojego kaszojada. Tylko wtedy nie będzie bucików, tetrzyków, placów zabaw ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ciekawe że ten wasz altruizm przestanie działać.
I jeszcze to że macie dobre geny XD Bardzo pomogą przy niedotlenieniu czy milionie innych chorób, ale nie, wy przed wszystkim obronicie XD
Dobra już nieważne

Życie to cierpienie. To, że wy widzicie tylko swoją pełną michę nie znaczy że życie jest piękne. Żyjecie zasobami trzeciego świata (ja też) mimowolnie a jeszcze chcecie napędzać tą brutalną machinę rozmnażając się jak zające bo dzieci to cud. Nigdy nie byliście głodni. Głód to prawie najgorsze cierpienie, jedna z najbardziej okrutnych śmierci. Wiecie ile teraz osób głoduje? Wiecie że ta liczba rośnie z roku na rok? Bo trzeci świat rozmnaża się, dokładnie jak wy. Ale wy go eksploatujecie, wy nie pomagacie tym dzieciom które wcale się na ten świat nie prosiły, wy wypluwacie nowych ludzi do niepewnego świata. Dziś głód jest tam, a zagwarantujecie mi że za 10 czy 20 lat nie będzie go w Europie? Zresztą co za różnica? Osoby cierpiące na całym świecie są jakoś mniej realne niż ty?

Rozmnażanie trzeba zatrzymać. Mówiąc, że życie jest piękne i piękne są chwile i trzeba się rozmnażać, mówicie że te 821 000 000 głodujących osób jest warte tego że spędzicie miły wieczór w kinie ze swoją drugą połówką.

Przynajmniej pogódzcie się z tym: ani świat, ani nieistniejące dzieci nie potrzebują być tu sprowadzane. Potrzebujecie tego tylko wy i wasza zwierzęca natura. Macie gdzieś innych ludzi. Jesteście najgorszym typem egoisty. Po pierwsze nic im nie zapewnicie jak wam się wydaje, po drugie nie w tym rzecz. One nie potrzebują żeby im coś zapewnić.
#antynatalizm #swiat #efilizm #bekaznatalistow
M.....D - Ostatnio dużo tu natalistów próbuję przekabacić jedyną słuszną prawdę. W pe...

źródło: comment_mY36xg7uok9LH4Hcf39FhNNS9x3veByd.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
@MPXD:

ale to były najlepsze czasy na tamte czasy na zdecydowanej większości globu

W latach 20' może coś tam się jeszcze kręciło, ale po wielkim kryzysie była już równia pochyła. W większości krajów Europejskich zapanowała dyktatura. W Indiach, na Bliskim Wschodzie i Afryce głód. W Chinach wojna z Japonią. W ZSRR rządy Stalina.

Jakby tego było mało handel międzynarodowy w zasadzie stanął. Narzucenie ogromnych ceł przez większość państw tylko spotęgowało kryzys. Jedynie Wielka Brytania ( i w mniejszej mierze Francja) posiadająca własne imperium kolonialne i działająca jedynie w tym systemie (później włączyli jeszcze do niego Skandynawię i Argentynę) mogła wyjść z kryzysu nieco
  • Odpowiedz
@Mav: Prawda jest jedna, pomrzecie wszyscy i zostaniecie zapomnani, wasze dzieci też, zero sensu i szkoda zasobów.

@elLimon: już nic nie zrobisz, musi teraz żyć, pracować, rozwijać się, a na koniec i tak wrócić do punktu wyjścia.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bazarnia: połóż się i czekaj na śmierć panie freethinker xD ja mam radośc z życia a posiadanie dzieci to taka sama frajda jak i inne aktywności. Wychowanie ich na ludzi to powod do dumy nie mniejszy niż inne ambitne przedsięwzięcia. Moi dziadkowie mają pięcioro dzeci, trzynascioro wnucząt i jeszcze wiecej prawnucząt. I wszyscy sa porzadnymi ludzmi. Cieszę się ze idea antynatalizmu trafia na piwniczaków, przegrywy i wiecznych malkontentów (buuu, życie
  • Odpowiedz
@Mav:

Cieszę się ze idea antynatalizmu trafia na piwniczaków, przegrywy i wiecznych malkontentów


Odcinek 2137 - ile razy trzeba tłumaczyć, że jedno nie ma z drugim za wiele wspólnego? Wacka sobie dam odciąć, że żyje lepiej niż większość natali, widzę to z resztą na FB. Nie będę się licytował, myśl se co chcesz typie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bazarnia: na wszystkich truchla beda srać dziki. Typie ty polemizujesz z instynktami rozumiesz? Nie zmienisz tego bo jesteś tylko łysą małpą, #!$%@? zwierzęciem. Matka natura ci nie pozwoli na cofnięcie miliardow lat rozwoju ideą przeciwstawną do jej praw xD BK z takich freethinkerow jak ty. Lepiej zaproponuj jak ograniczyć dzietność ludzi narażonych na nieszczescia albo jak ograniczyc same nieszczescia. Co za trudne? Pan filozof umie tylko zaproponować antynatalizm? Skoro sam
  • Odpowiedz
@Mav:

Typie ty polemizujesz z instynktami rozumiesz?


Jasne że nie zmienię, ale mogę zrobić tyle, że tu już nikogo nie #!$%@?ę. To tylko mnie różni - nie wiem jak Ciebie - od małpy która dupczy się bezrozumnie na
  • Odpowiedz
@Gigamesh: nigdzie nie powiedziałam ani nie zakładałam nawet że pomoże. Po prostu mówię jak mało znaczą wasze bombelki i że nie ma żadnego powodu żeby je mieć oprócz zapełnienia waszego czasu.
  • Odpowiedz
posiadanie dzieci to taka sama frajda jak i inne aktywności


@Mav: mówimy o tym. Jesteście egoistami bo macie dzieci dla własnej frajdy, to są wasze mięsne zabawki.
  • Odpowiedz
@Mav: Świat lepszym, ale po co? Do czego to zmierza?
Po drugie - każde pokolenie mówi to samo. Jakbyś znał historię, to byś wiedział że to blef. Twój bombelek zasili robaki, kiedy nadejdzie kres i już nigdy się nie zobaczycie. Oto prawda, brutalna, ale po co się okłamywać? Chyba, że lubisz.
  • Odpowiedz
@MPXD: @Bazarnia: wydaje mi się bardzo płaskie uproszczanie życia do jego końca - nieuniknionej śmierci.
Oraz komentarz: łatwiej wam będzie przekonywanie innych do swoich racji jak nie będziecie ich obrażać (nawet będąc samemu obrażanymi)
  • Odpowiedz