Wpis z mikrobloga

@pianinka: ja #!$%@?ę XD czy ty w ogóle czytasz i rozumiesz o co mi chodzi? Nigdzie nie napisałam, że miejsca parkingowe są ale są niewygodne dla mnie, tylko że ich jest coraz mniej i czasami trzeba 30 minut jeździć bez sensu, żeby znaleźć jakiekolwiek. A na tych, których nie zlikwidowali, praktycznie nie ma możliwości, żeby mieszkańcy zaparkowali, bo są pozajmowane przez niemieszkańców. I miasto chcąc zmniejszyć ruch samochodowy tak naprawdę go
@Bajo-Jajo: juz ci odpowiadam bo mam taki problem. Jeżdżą w około kilka razy w poszukiwaniu wolnego miejsca bo może ktoś wyjedzie.
Parkują na zakazie na chwile bądź w ostateczności jadą odstawić auto dalej - w moim przypadku jeżdżę na wyspę na ktorej miejsca są zawsze poza weekendami. To jest jakieś 10/15 minut od mojej kamienicy
@Limonene: Prawda jest taka, ze Polska mentalnie jest zle przygotowana na taki rozwoj, jaki ma miejsce od ostatnich 30 lat. Ludzie spod Poznania, bardzo duza ich czesc nigdy nie korzystala z komunikacji zbiorowej, a jednak lekarza trzeba zalatwic, paszport (chociaz to w takich przypadkach rzadkosc) tez trzeba. Gdyby w Polsce wprowadzono rozwiazania innych, bardziej przyjaznych ludziom panstw, to bylby wielki kwik i nic wiecej. Mysle, ze kwik bylby podobny do odebrania
Aha, dodam ze nie mowie tutaj o ludziach, ktorzy sie przeprowadzili pod miasto i w miescie pracuja i zyja, tylko o takich wioskach, gdzie ludzie co najwyzej to miasteczko gminne odwiedzaja.
@alteron W jaki sposób jedzenie KFC przez Jadzię powoduje raka u mnie?! Emisja pyłów powodowana przez samochody jest spowodowana tylko w jakichś 10% przez spaliny. Reszta to unos wtórny i ścieranie opon i klocków, więc auta elektryczne niewiele zmienią.
Najgorsze ze jest tam szpital ginekologiczno położniczy, w którym rodzą się wszystkie beznadziejne przypadki z całej wielkopolski (te mniej beznadziejne tez) i gdzie masz tam auto zaparkować na czas porodu czy odwiedzin po porodzie. A szpital ma parking jedynie dla pracowników.