Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze w posiadaniu kolegi Chada, będąc przegrywem?
To, że gdy wychodzimy gdzieś razem to KAŻDA mikroreakcja kobiet na nas, KAŻDE mikrozachowanie, KAŻDY skurcz mięśnia mimicznego podczas uśmiechu, regularnie oraz BARDZO boleśnie przypomina mi o tym, że jestem samcem nr 2 w stadzie.
Jak pewnie kojarzycie, mam kolegę Janka który jest moim maksymalnym przeciwieństwem. Poczynając od wyglądu, poprzez styl ubierania się na zachowaniu, pewności siebie i obyciu socjalnym skończywszy. Ja jestem skrytym nieśmiałym introwertykiem- lękowcem, on jest odważnym, śmiałym ekstrawertykiem. Do tego dołóżmy przepaść w wyglądzie. Nie będę opisywał no ale wiecie co to oznacza.
Za każdym razem gdy wychodzimy do klubu czy na imprezę, widzę jak kobiety spoglądają na niego a jak prawie nigdy nie spoglądają na mnie. Ile to razy były sytuacje, że gdy staliśmy razem i była grupka kobiet to dziwnym trafem randomowa dziewczyna poprosiła o fajkę właśnie Janka a nie mnie.
Gdy jesteś świadomy Black pilla, wiesz dlaczego podeszła do niego. Znasz powód który za tym stoi.
Wiem, że za każdym razem dziewczyna podejdzie do niego a nie do mnie bo jej podświadomość jest zaprogramowana na to by nawet najprostsze interakcje społeczne wykonywać z samcami najwyższej dostępnej jakości w stadzie.
Hipergamia w najczystszej postaci.
Już słyszę normictwo i część przegrywów - "Won z tagu, normiku! Jesteś failed normie! Masz kolegów, nie to co my! Chodzisz do klubów więc nie jesteś przegrywem!"
I wiecie co? I nic...
Do wszystkich Was twierdzących, że można wyjść z przegrywu jeśli tylko zdobędzie się znajomych i tzw. social cirlce:
Jeśli jesteś aspołecznym piwniczakiem, to imprezowi znajomi NIE SPRAWIĄ, że Ty też taki będziesz. Ja jestem tego dowodem. Gdy obracam się w towarzystwie Chadów to czuje się jeszcze większym śmieciem, niż gdybym siedział sam w piwnicy. Czemu? Bo przepaść między nami jest prawie, że namacalna...
#przegryw #blackpill #redpill #stulejacontent #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobistyznormikami #rozwojosobistyzprzegrywami #rozwojosobisty
Pobierz
źródło: comment_Mab4BOjowBaszml0efQkckFAQuPCJLgp.jpg
  • 82